C-C-Catch-metamorfoza
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Pamiętacie C.C. Catch, gwiazdę muzyki disco lat 80.?

Mamy jej najnowsze zdjęcia! Jest właściwie nie do poznania!

Marta Cieplak 15 czerwca 2020 17:23
C-C-Catch-metamorfoza
Fot. Getty Images

CC. Catch, a tak naprawdę Caroline Muller, była jedną z największych gwiazd muzyki disco lat 80. Jej przeboje takie jak I can loose my heart tonight czy Strangers by night znali wtedy dosłownie wszyscy. Jej zawrotna kariera ie trwała jednak zbyt długo i po kilku latach, a także po emigracji z Niemiec do Wielkiej Brytanii, mało kto już o niej pamiętał. Nie nagrała też żadnego nowego hitu, którym mogłaby o sobie przypomnieć. Ale mimo to udaje jej się utrzymywać ze śpiewania i koncertuje po świecie. Uwielbia też polską publiczność: „Nikt nie zna tak dobrze moich piosenek” powiedziała w jednym z wywiadów. Piosenki piosenkami, ale czy masz pojecie jak dzisiaj wygląda C.C.Catch?

Metamorfoza C.C.Catch - jak dziś wygląda gwiazda disco?

Największą karierę C.C.Catch robiła w latach 80, kiedy modne były mocne makijaże, marynarki z poduszkami i fryzury, o których wolelibyśmy zapomnieć na zawsze. A piosenkarka była wtedy ideałem każdego mężczyzny!

Pamiętacie takie gadżety???

Dziś, C.C.Catch wygląda kompletnie inaczej. Po fryzurze pełnej objętości nie ma już śladu – zastąpił ją modny long bob. Makijaż też jest bardziej stonowany, choć miłość do podkreślania oczu na ciemno pozostała jej do dziś! Musimy przyznać, że piosenkarka wygląda świetnie na swoje 56 lat. Choć podejrzewamy, że poddała się kilku zabiegom odmładzającym, a może nawet i operacji plastycznej...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌠🙆‍♀️When you're down and feeling blue Close your eyes, I'll be with you Oh heartache, here comes heartache Making love for him was fun He never needed anyone Oh heartache, here comes heartache Strangers by night (Strangers by night, by night) Be strangers tomorrow 'Cause deep in the night The light is fooling your heart (Is fooling your heart) And lovers tonight inside our hearts Are lovers tomorrow But lovers by night (lovers by night) Sometimes be strangers today Nights won't last forever, girl Strange are the ways of this world Oh heartache, here comes heartache Cinderella, heroes wait For your hard times it's too late Oh heartache, here comes heartache . . . . #singer #bestsinger #highratemusic #bigfan #bigfun #carolinecatherinemüller #hearwhatisay #heartach #icanlosemyhearttonight #strangersbynight #soulsurvivor #backseatofyourcadillac #nothingbuttheheartach #causeyouareyoung #mustwatch #mustsee #oldmusic #oldpicture #musicvideo #80century #90century #beautifulsmile #beutifulgirls #attractivewoman #attractive #blackcat #blueeyes #blondehair #blond #bohlen

Post udostępniony przez Caroline Catherine Müller (@c.ccatch)

Uwierzycie, że to ta sama osoba?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.