liposukcja, płaski brzuch
Fot. stock.adobe.com
ZE ŚWIATA URODY

Znana raperka przyznała się do zabiegu liposukcji po porodzie!

Domyślasz się, o kogo chodzi?

Ksenia Krasko 11 maja 2019 11:00
liposukcja, płaski brzuch
Fot. stock.adobe.com

Raperka Cardi B znana jest ze swojej otwartej natury i szczerych do bólu komentarzy, ale jej fani byli mile zaskoczeni, gdy niedawno ujawniła, że ​​zdecydowała się na zabieg liposukcji po urodzeniu córki! Nie jest tajemnicą, że ten temat wciąż wywołuje lawinę najróżniejszych komentarzy, jednak Belcalis Marlenis Almanzar (prawdziwe imię artystki) postanowiła powiedzieć prawdę.

Cardi B przyznała się do zabiegu liposukcji

Cardi B podzieliła się swoją historią z fanami podczas koncertu na Beale Street Music Festival, kiedy zażartowała, że ​​nie powinna za bardzo się poruszać. Potwierdziła, że rzeczywiście zrobiła liposukcję po urodzeniu swojej córki, Kulture. „Mam dla was wiadomość”, powiedziała podczas występu. „Powinnam była odwołać dzisiejszy koncert. Powinnam była zrezygnować, ponieważ nadmierne poruszanie się może zaburzyć efekt liposukcji, którą przeszłam”. Dodała jednak, że musi zarabiać.

26-latka postanowiła opowiedzieć więcej o zabiegu, który – jak sama mówi – trwał kilka miesięcy. „Gdy widzisz osobę, która miała liposukcję, myślisz sobie, że po prostu wchodzi do lekarza i już, potem wychodzi i wygląda niesamowicie, ale tak naprawdę to bardzo długi proces”, powiedziała Cardi B w rozmowie z E!News. „[Całość] Trwa trochę dłużej niż trzy lub cztery miesiące. Zabieg jest bardzo frustrujący, wręcz zniechęcający”, dodaje raperka. Podkreśliła też, że nawet po wielu miesiącach ostrożnego leczenia, efekt końcowy może rozczarować.

Cardi B – jak wygląda po liposukcji?

Przypomnijmy, że liposukcja, potocznie lipo – to kosmetyczna operacja polegająca na usunięciu tkanki tłuszczowej z różnych miejsc, najczęściej brzucha, ud i pośladków. Procedura wymaga odpowiedniej regeneracji organizmu i częstych masaży, aby utrzymać sylwetkę po zabiegu.

Raperkę denerwują komentarze o „rysowanie” mięśni brzucha. „Nie, nie, nie. Zawsze miałam mięśnie brzucha i jestem bardzo chudą osobą, więc kiedy pozbyłam się nadmiaru tłuszczu i skóra jest napięta, moje kości są bardziej widoczne”, broni się. Ogólnie rzecz biorąc, artystka nie ukrywa, że cieszy się szczuplejszą figurą – udowadnia to wyborem sukni, którą założyła z okazji MET Gala 2019!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MOSTHATEDCARDI (@iamcardib)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MOSTHATEDCARDI (@iamcardib)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?