Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Chanel zaprasza na francuską plażę... w Polsce!

Zobacz niezwykłe miejsce stworzone przez kultową markę!

Marta Cieplak 11 lipca 2019 16:15
Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

Chanel a la plage to miejsce niezwykłe. To przestrzeń inspirowana plażą w Deauville, której zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie niezwykłych wrażeń podczas zakupów. I obcowanie z marką w niezwykły, wręcz niezapomniany sposób!

Zakupy w butiku Chanel pod chmurką

Chanel a la plage to aż 120 metrów kwadratowych przeznaczonych jedynie na prezentację kosmetyków i zapachów marki. Kolorystyka miejsca utrzymana jest w tonacji beżu i odcieniach nude. Użyte do jego budowy materiały nawiązują do morza – zauważysz tam drewno, liny i żagle. Nie zabrakło też akcesoriów typu deski surfingowe jak kosze plażowe, które tworzą iście wakacyjny klimat. 

Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

I właśnie w tak niezwykłym otoczeniu można oddać się na spokojnie poznawaniu nowych kosmetyków z linii Les Beiges oraz zapachów Les Eaux de Chanel, inspirowanych ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel. Ale to nie wszystko! Będzie można także skorzystać z błyskawicznego makijażu, zajęć jogi twarzy, a także zrobić sobie zdjęcie  w budce fotograficznej na plaży Chanel a nawet wysłać pocztówkę!

To wszystko czeka na Ciebie w wakacje w różnych miejscach Polski:

15 - 28 lipca 2019 (do potwierdzenia) Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona

01 - 13 sierpnia 2019 Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 
31 sierpnia – 08 września 2019 Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera

chanel a la plage środek
Fot. materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.