Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe
ze świata urody

Chanel zaprasza na francuską plażę... w Polsce!

Zobacz niezwykłe miejsce stworzone przez kultową markę!

Marta Cieplak 11 lipca 2019 16:15
Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

Chanel a la plage to miejsce niezwykłe. To przestrzeń inspirowana plażą w Deauville, której zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie niezwykłych wrażeń podczas zakupów. I obcowanie z marką w niezwykły, wręcz niezapomniany sposób!

Zakupy w butiku Chanel pod chmurką

Chanel a la plage to aż 120 metrów kwadratowych przeznaczonych jedynie na prezentację kosmetyków i zapachów marki. Kolorystyka miejsca utrzymana jest w tonacji beżu i odcieniach nude. Użyte do jego budowy materiały nawiązują do morza – zauważysz tam drewno, liny i żagle. Nie zabrakło też akcesoriów typu deski surfingowe jak kosze plażowe, które tworzą iście wakacyjny klimat. 

Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

I właśnie w tak niezwykłym otoczeniu można oddać się na spokojnie poznawaniu nowych kosmetyków z linii Les Beiges oraz zapachów Les Eaux de Chanel, inspirowanych ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel. Ale to nie wszystko! Będzie można także skorzystać z błyskawicznego makijażu, zajęć jogi twarzy, a także zrobić sobie zdjęcie  w budce fotograficznej na plaży Chanel a nawet wysłać pocztówkę!

To wszystko czeka na Ciebie w wakacje w różnych miejscach Polski:

15 - 28 lipca 2019 (do potwierdzenia) Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona

01 - 13 sierpnia 2019 Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 
31 sierpnia – 08 września 2019 Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera

chanel a la plage środek
Fot. materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.