ze świata urody

Chanel zaprasza na francuską plażę... w Polsce!

Zobacz niezwykłe miejsce stworzone przez kultową markę!

Marta Cieplak 11 lipca 2019 16:15
Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

Chanel a la plage to miejsce niezwykłe. To przestrzeń inspirowana plażą w Deauville, której zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie niezwykłych wrażeń podczas zakupów. I obcowanie z marką w niezwykły, wręcz niezapomniany sposób!

Zakupy w butiku Chanel pod chmurką

Chanel a la plage to aż 120 metrów kwadratowych przeznaczonych jedynie na prezentację kosmetyków i zapachów marki. Kolorystyka miejsca utrzymana jest w tonacji beżu i odcieniach nude. Użyte do jego budowy materiały nawiązują do morza – zauważysz tam drewno, liny i żagle. Nie zabrakło też akcesoriów typu deski surfingowe jak kosze plażowe, które tworzą iście wakacyjny klimat. 

Chanel a la plage
Fot. materiały prasowe

I właśnie w tak niezwykłym otoczeniu można oddać się na spokojnie poznawaniu nowych kosmetyków z linii Les Beiges oraz zapachów Les Eaux de Chanel, inspirowanych ukochanymi miejscami Gabrielle Chanel. Ale to nie wszystko! Będzie można także skorzystać z błyskawicznego makijażu, zajęć jogi twarzy, a także zrobić sobie zdjęcie  w budce fotograficznej na plaży Chanel a nawet wysłać pocztówkę!

To wszystko czeka na Ciebie w wakacje w różnych miejscach Polski:

15 - 28 lipca 2019 (do potwierdzenia) Kraków, Plac Wielkiej Armii Napoleona

01 - 13 sierpnia 2019 Gdańsk, Forum Gdańsk, Targ Sienny 7 
31 sierpnia – 08 września 2019 Warszawa, Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera

chanel a la plage środek
Fot. materiały prasowe

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.