Marta Cieplak, Xymena Borowiecka 3 czerwca 2017 14:00
1/6
Maska bąbelkowa
Copyright @Instagram @letsfaceitaus
1/6

Na Instagramie króluje właśnie hashtag #bubblemask oznaczający oczyszczające maseczki, które po nałożeniu na skórę zmieniają się w miękką pianę, która cały czas bulgocze i rośnie! A do tego doskonale oczyszcza skórę i ją odżywia.

 

Bąbelki bez procentów:-)

Co ciekawe, internautki z całego świata testują ją głównie po to, by zrobić sobie selfie. Koreański hit sprawia bowiem, że wyglądamy jak... świnki! Ale uwaga! Po ich zastosowaniu poprawia się nie tylko humor, ale przede wszystkim kondycja skóry.

Małe bąbelki delikatnie masują twarz i silnie oczyszczają. Efekty są zaskakujące! Cera jest nawilżona, rozjaśniona i wygładzona. Kosmetyki zostały wymyślone w Azji, ale ich tropem poszło już wiele firm ze Stanów Zjednoczonych i Europy. Jesteśmy pewni, że za chwilę będzie ich na rynku nie kilka, a kilkanaście!

 

To zdjęcie sprawi, że natychmiast będziecie chciały ją wypróbować :) Dlatego w galerii znajdziecie kilka jej wariantów dostępnych w Polsce! 

 

 

2/6
Maska oczyszczająca Pore Bubble Cleansing, SKIN79, 21,20 zł.
Copyright @materiały prasowe
2/6

3/6
Piankowa maseczka z tkaniny, Earth Beauty Bubble Sheet, TONY MOLY, 29 zł (Sephora.pl)
Copyright @materiały prasowe
3/6

4/6
Maska silnie oczyszczająca Bubble Mask Intensive Cleansing, L'BIOTICA, 14,99 zł.
Copyright @Materiały prasowe
4/6

5/6
Oczyszczająco-dotleniająca maseczka z mikropęcherzykami, SEPHORA, 59 zł
Copyright @materiały prasowe
5/6

6/6
Oczyszczająca maseczka do twarzy z bąbelkami Premium Purifying 02 Bubble Pore Pack, Caolion, 99 zł (Sephora.pl)
Copyright @materiały prasowe
6/6

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.