Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews
Ze świata urody

BrzydUla w finałowym odcinku będzie wyglądała jak milion dolarów!

Jej metamorfoza robi wrażenie!

Aleksandra Frankowska 11 grudnia 2020 17:27
Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews

W tym roku na ekrany telewizji TVN powrócił serial BrzydULA. W roli głównej ponownie wystąpiła Julia Kamińska, której główna bohaterka ponownie miała przejść spektakularną metamorfozę. W finałowym odcinku Ula będzie wyglądała niczym prawdziwa gwiazda. Zdjęcia powalają na kolana!

Druga część BrzydULI robi furorę

Przed laty, a dokładniej w 2009 roku zakończyła się emisja pierwszej części serialu BrzydUla. W 2020 roku wróciła na ekrany by ponownie pokazać losy tytułowej Uli, która znów nie jest pięknością… jak się okazuje, przejdzie kolejną zmianę i będzie wyglądała fenomenalnie.

Ula Cieplak ponownie przeszła metamorfozę w BrzydULI

Nowy sezon serialu pokazuje Ulę jako matkę trojga dzieci, która zrezygnowała ze swojej kariery na rzecz rodziny. Wielowątkowość serialu jest niesamowita i z pewnością nikt nie będzie nudził się podczas jego oglądania.

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie.

Na serialowym Instagramie pojawiły się niedawno zdjęcia pokazujące kolejną przemianę Uli. Z dresów i opadających okularów zrezygnuje na rzecz pięknych ubrań i odpowiednio dobranego makijażu. Julia Kamińska na najnowszych zdjęciach zachwyca!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!