Zobaczcie te szokujące zdjęcia!

Aleksandra Charzewska 9 lutego 2019 19:29

Wszyscy znamy lalkę Barbie. Jej długie, pachnące wanilią blond włosy, urocze, dziewczęce sukienki i różowe akcesoria zachwycają nas od lat 50. Jednak gdy w roku 2001 na rynku pojawiły się lalki Bratz, słodka blondynka została odstawiona w kąt. Ich modnie farbowanie włosy, błyszczące usta i trendy garderoba rozpoczęły prawdziwą rewolucję i każda mała dziewczynka chciała być taka, jak jej nowa ulubiona lalka. Teraz Bratz powracają, a związany z nimi challenge rozprzestrzenia się w Internecie w zwrotnym tempie.

Na czym polega #BratzChallenge?

Ostatnio Instagram oszalał na punkcie wyzwań! Pisaliśmy już o #10yearschallenge, który polega na porównaniu zdjęć sprzed dziesięciu lat i tych aktualnych, i podzieleniu się swoją metamorfozą zamieszczając powstały kolaż na swoim profilu. Niedawno modny był także #BirdBoxChallenge, który namawiał użytkowników do wykonywania różnych czynności (często niebezpiecznych) z zasłoniętymi oczami i oczywiście wrzucania nagrania całego zajścia do sieci. Teraz pora na coś związanego z makijażem! Aktualnie na Instagramie króluje #BratzChallenge.

#BratzChallenge polega na przeobrażeniu się w jedną z lalek Bratz za pomocną kosmetyków. I nie mówimy tu o stworzeniu makijażu inspirowanego tym, który mają na sobie lalki. Wyzwanie polega na odtworzeniu na swojej twarzy, twarzy wybranej przez siebie lalki. Jeden do jednego. Wykonanie takiej transformacji zajmuje nie tylko wiele czasu, ale także wymaga specjalnych umiejętności.

Wyzwanie podjęło tysiące użytkowników platformy Instagram oraz YouTube, w tym najbardziej cenieni w branży  urodowej vlogerzy – Nikkie Tutorials oraz James Charles. Zobaczcie poniżej, jak przeobrażają się w lalki!  

1/5
bratz doll challenge
Copyright @instagram.com/maticesmakeup11/
1/5

Ostatnio Instagram oszalał na punkcie wyzwań! Pisaliśmy już o #10yearschallenge i #BirdBoxChallenge. Teraz pora na coś związanego z makijażem! Aktualnie na Instagramie króluje #BratzChallenge.

2/5
bratz doll challenge
Copyright @instagram.com/wadad_ism/
2/5

#BratzChallenge polega na przeobrażeniu się w jedną z lalek Bratz za pomocną kosmetyków. I nie mówimy tu o stworzeniu makijażu inspirowanego tym, który mają na sobie lalki. 

3/5
bratz doll challenge
Copyright @instagram.com/idontneedanamebabe/
3/5

Wyzwanie polega na odtworzeniu na swojej twarzy, twarzy wybranej przez siebie lalki. Jeden do jednego. 

4/5
bratz doll challenge
Copyright @instagram.com/makeupbyagnessa/
4/5

Wykonanie takiej transformacji zajmuje nie tylko wiele czasu, ale także wymaga specjalnych umiejętności.

5/5
bratz doll challenge
Copyright @instagram.com/idontneedanamebabe/
5/5

Wyzwanie podjęło tysiące użytkowników platformy Instagram oraz YouTube, w tym najbardziej cenieni w branży  urodowej vlogerzy – Nikkie Tutorials oraz James Charles.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.