Brad Pitt
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner
Ze świata urody

Brad Pitt stworzył własną linię kosmetyków dla kobiet i mężczyzn

Inspiracją dla aktora było... wino!

Aleksandra Frankowska 4 października 2022 12:27
Brad Pitt
Fot. Gregg DeGuire/Getty Images for Turner

O urodzie Brada Pitta rozpisują się magazyny na całym świecie. Aktor, który skończył już 50 lat wygląda wciąż doskonale. Porównuje się go do wina – im starszy, tym przystojniejszy. Teraz, aktor zaskoczył swoich fanów informując, że stworzył markę własnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Co ciekawe, inspiracją do ich stworzenia było właśnie… wino. Co wiemy na temat nowej linii kosmetyków Brada Pitta?

ZOBACZ TEŻ: Brad Pitt i Christina Applegate. Płomienny romans zakończony z hukiem po roku miłości 

Brad Pitt stworzył własną linię kosmetyków

Aktor, który od zawsze był obiektem westchnień swoich fanek, z roku na rok wciąż wygląda doskonale. Czy czas się dla niego zatrzymał? A może znalazł sposób na wieczną młodość? Być może jego pielęgnacja to jedna z tajemnic, bowiem aktor wypuścił właśnie na rynek linię własnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. Przy ich tworzeniu inspirował się winem! Czy to przypadek?

Linia kosmetyków do pielęgnacji skóry Brada Pitta

Najnowsze produkty, które stworzył Brad Pitt można kupić pod nazwą Le Domaine. Aktor dołączył do grona gwiazd, które również weszły w świat produktów beauty, jak chociażby jego była żona, Jennifer Aniston. Czyżby pozazdrościł jej wyjścia ze swojej strefy komfortu i rozwoju w innej branży? A może tym krokiem chciał się do niej ponownie zbliżyć? Spekulacji na temat powrotu pary do siebie jest wciąż bardzo wiele...

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brada Pitta łączy z córką wyjątkowa więź. Aktor nie ukrywa, że martwi się o przyszłość Shiloh

Pitt tworząc swoje kosmetyki, chciał połączyć dwie, według niego największe przyjemności: wino i pielęgnację skóry. Aktor wraz z drugą byłą żoną, Angeliną Jolie stworzył swego czasu kolekcję win Chateau Mirval. Teraz wraz z ekspertami od alkoholi wszedł na rynek urodowy. Kosmetyki Le Domaine oparte są na właściwościach winogron – ich miąższu, skóry i pestek. Co ciekawe, przeznaczone są dla obu płci. Ceny produktów wahają się od 70 do 350 euro. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ELLE (@ellefr)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.