Borys Szyc przeszedł metamorfozę 2020
Fot. Instagram
Ze świata urody

Borys Szyc już tak nie wygląda! Twarz aktora jest nie do poznania!

Co za niesamowita metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 23 września 2020 12:30
Borys Szyc przeszedł metamorfozę 2020
Fot. Instagram

Borys Szyc, odkąd związał się z Justyną Nagłowską całkowicie zmienił swoje życie. Aktor, który nie stronił od imprezowego stylu życia, ustatkował się i założył szczęśliwą rodzinę. Para wspólnie wychowuje syna Henryka, który jest oczkiem w głowie rodziców. Niewątpliwie aktor przeszedł w tym czasie ogromną metamorfozę, co na jego najnowszych zdjęciach zauważyli fani. Jak zmienił się Borys Szyc?

Szczęśliwa rodzina Borysa Szyca

Aktor w końcu odnalazł prawdziwe szczęście u boku Justyny Nagłowskiej, z którą już w przeszłości łączyło go uczucie. Nie był to jednak czas i miejsce dla nich. Los chciał, aby spotkali się po kilku latach i ponownie połączyła ich miłość, której owocem jest syn Henryk. Szyc chętnie pokazuje rodzinę na swoich zdjęciach na Instagramie. Widać, że są naprawdę szczęśliwi, a życie aktorka w końcu się odmieniło. Żona aktora bardzo podkreśla, jak wspaniałym tatą jest Borys Szyc.

To że jesteś cudownym ojcem wiem od dawna. Masz 15 letnią córkę, która zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu. Od 7 lat jesteś ojczymem dla moich córek. Zbudowaliście cudowną relację opartą na miłości i zaufaniu. Kochasz i nie boisz się tego okazać ani powiedzieć. Pomagasz i wspierasz, tłumaczysz im świat. Trzy miesiące temu znów zostałeś tatą. Kiedy zobaczyłam pierwszy raz, jak trzymasz nasze wspólne dziecko w ramionach poczułam spokój i ogromne wzruszenie. Uśmiech który masz w oczach, kiedy patrzysz na Henia, jest światłem i siłą. Nasze dzieci mają wspaniałego ojca.

Borys Szyc przeszedł niezwykłą metamorfozę

Najnowsze zdjęcie na profilu Szyca pokazuje szczęśliwą rodzinę. Fani dopatrzyli się jednak ogromnej zmiany w aktorze, który wyraźnie schudł, zwłaszcza na twarzy. Zmienił również wygląd zapuszczając mocniejsze wąsy. Po wszystkich jego kreacjach scenicznych uważamy, że zdecydowanie ten look jest dla niego bardzo korzystny! Podoba Wam się jego nowy wizerunek?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.