Bogna Sworowska Bal TVN
Fot. East News
Look tygodnia

Bogna Sworowska w zachwycającym makijażu!

Wiemy, jakimi kosmetykami go odwzorować!

Marta Cieplak 14 września 2019 15:30
Bogna Sworowska Bal TVN
Fot. East News

Bogna Sworowska jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce. Słynie z doskonałego wyczucia stylu, co można było podziwiać na charytatywnym Balu Nocy Letniej Fundacji TVN Nie jesteś sam. Pojawiła się na nim w obłędnej kreacji od Laurelle, a całości dopełniał piękny makijaż z mocno podkreślonym okiem i efektowny kok. Nam udało się porozmawiać z gwiazdą o tym, jak wyglądały jej przygotowania do tego wielkiego wyjścia!

Bogna Sworowska na Balu Nocy Letniej TVN

„Tego wieczoru najważniejszy był cel – zebrano na Fundację TVN Nie jesteś sam 2 miliony złotych i to była największa radość i piękne uwieńczenie tego co rok oczekiwanego, wyjątkowego wieczoru. A nasze ubiory winny być okazaniem szacunku dla tej wspaniałej Fundacji, dla siebie nawzajem i ciężkiej pracy wielu osób, aby nieść dobro” powiedziała.

Bogna Sworowska Bal TVN
Fot. East News

Bogna Sworowska z Rafałem Olbińskim na Balu Nocy Letniej Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Jak wyglądały przygotowania?

Na kilka godzin przed pojawieniem się na balu Bogna Sworowska skorzystała z zabiegu infuzji tlenowej w Klinice Ambroziak (to jeden z ulubionych zabiegów m.in. Madonny i Jennifer Lopez!). Po powrocie do domu, a tuż przed nałożeniem makijażu, zaaplikowała także swoje ulubione kremy nawilżające Sisley, by makijaż był bardziej trwały i przez całą noc wyglądał nieskazitelnie.

Za makijaż odpowiadała Bogusia Szubiakiewicz, która stworzyła look niebanalny, z pięknie podkreślonymi oczami i idealną skórą. Blask wyczarowała paletą Glowgasm Face Palette od Charlotte Tillbury, kontury podkreśliła bronzerem Gold Dust od Toma Forda, a oczy pomalowała cieniami z palety Rose Gold Palette Remastering Huda Beauty. Co ciekawe, makijażystka podkreśliła wewnętrzne kąciki cieniem Shimmer&Glow Liquid Diamond Dust w kolorze... sukienki, którą Bogna miała na sobie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#almostready @fundacjatvn #charytatywnywieczor #balnocyletniej #charity 🌹#dozobaczenia

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

A jeśli już mowa o kreacji, to spytaliśmy jej autorkę i projektantkę Laurelle, Agatę Nivette, o inspiracje, które stały za tym wyborem. „Motywem przewodnim tegorocznego Balu Nocy Letniej był Paryż. Jako, że stolicę Francji nazywa się Miastem Świateł uznałam, że najpiękniej w blasku fleszy aparatów zalśnią cekiny. Dzięki temu, że przyjaźnię się z Bogną, znam jej figurę, wiem, w czym wygląda najlepiej i w czym najlepiej się czuje, udało się nam osiągnąć cudowny efekt. Stworzyłyśmy kreację w stylu glamour uszytą z wyjątkowej tkaniny sprowadzanej z Hiszpanii. Tkane na jedwabnej siatce cekiny w kolorze złota i srebra błyszczały przy każdym ruchu. Suknia miała prostą formę, co pozwoliło idealnie podkreślić posągową sylwetkę Bogny. Zmysłowości kreacji dodało asymetryczne rozcięcie z przodu” powiedziała nam.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@laurellefashion 💃🏼@agata_nivette #myjuzgotowe #charytatywnybalfundacjitvn

Post udostępniony przez Bogna Sworowska (@bognasworowska)

Za fryzurę z kolei odpowiadała Marzena Kordek z Miodek Hair House i musimy przyznać, że spisała się doskonale, bo uczesanie naprawdę robiło wrażenie! „To był najpiękniejszy kok jaki miałam kiedykolwiek zrobiony. Precyzja i luz jednocześnie” podkreśliła Bogna.

A jak w tej kreacji, makijażu i fryzurze czuła się sama gwiazda? „Każdy element zgrał się cudownie.
I tak też się czułam! Wyjątkowo wygodnie, cudownie dopieszczona i precyzyjnie przygotowana, co rzadko mi się udaje ze względu na brak czasu i przepracowanie” przyznała.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.