Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
Metamorfozy gwiazd

Blanka Lipińska już tak nie wygląda!

Zobacz, na jaką fryzurę zdecydowała się pisarka!

Marta Cieplak 15 maja 2019 18:30
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Blanka Lipińska, autorka bestsellerów 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni zaskoczyła swoich fanów pokazując zdjęcia w zupełnie nowej fryzurze. Pisarka zdecydowała się na krótkie cięcie! jej fani sa przekonani, że przygotowuje się do roli Laury w planowanej ekranizacji swojej pierwszej powieści!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska wrzuciła na swoje Instastories zdjęcie w najmodniejszej fryzurze roku 2019, czyli bobie. Do tego napisała na zdjęciu, że to dopiero początek metamorfozy, która ostatecznego kształtu nabierze w dniu premiery trzeciej części powieści. To może oznaczać tylko jedno – że czeka ją zmiana koloru.

Blanka Lipińska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@blanka_lipinska

Potem na jej profilu pokazało się kolejne zdjęcie z podpisem „Laura? Czy to Ty?”. Takie pytanie podgrzało tylko atmosferę na jej Instagramie! Fani sugerują, że byłaby idealną odtwórczynią głównej bohaterki w ekranizacji 365 dni. Sama autorka co prawda temu zaprzecza, ale kto wie? Może jednak zmieni zdanie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Laura ? Czy to Ty ? 😏

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Fani są zachwyceni tą radykalną zmianą: „Rewelacja w tych włosach!”, „Pięknie ci w tych krótkich włosach”, „Nie mogę się napatrzeć”, „Bosko”, „Zmiana na ogromny plus”.

A Ty wolisz Blankę w długich czy w krótkich włosach?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!