Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
Metamorfozy gwiazd

Blanka Lipińska już tak nie wygląda!

Zobacz, na jaką fryzurę zdecydowała się pisarka!

Marta Cieplak 15 maja 2019 18:30
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Blanka Lipińska, autorka bestsellerów 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni zaskoczyła swoich fanów pokazując zdjęcia w zupełnie nowej fryzurze. Pisarka zdecydowała się na krótkie cięcie! jej fani sa przekonani, że przygotowuje się do roli Laury w planowanej ekranizacji swojej pierwszej powieści!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska wrzuciła na swoje Instastories zdjęcie w najmodniejszej fryzurze roku 2019, czyli bobie. Do tego napisała na zdjęciu, że to dopiero początek metamorfozy, która ostatecznego kształtu nabierze w dniu premiery trzeciej części powieści. To może oznaczać tylko jedno – że czeka ją zmiana koloru.

Blanka Lipińska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@blanka_lipinska

Potem na jej profilu pokazało się kolejne zdjęcie z podpisem „Laura? Czy to Ty?”. Takie pytanie podgrzało tylko atmosferę na jej Instagramie! Fani sugerują, że byłaby idealną odtwórczynią głównej bohaterki w ekranizacji 365 dni. Sama autorka co prawda temu zaprzecza, ale kto wie? Może jednak zmieni zdanie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Laura ? Czy to Ty ? 😏

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Fani są zachwyceni tą radykalną zmianą: „Rewelacja w tych włosach!”, „Pięknie ci w tych krótkich włosach”, „Nie mogę się napatrzeć”, „Bosko”, „Zmiana na ogromny plus”.

A Ty wolisz Blankę w długich czy w krótkich włosach?  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.