Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO
Metamorfozy gwiazd

Blanka Lipińska już tak nie wygląda!

Zobacz, na jaką fryzurę zdecydowała się pisarka!

Marta Cieplak 15 maja 2019 18:30
Blanka Lipińska
Fot. Mateusz Stankiewicz/AFPHOPOTO

Blanka Lipińska, autorka bestsellerów 365 dni, Ten dzień i Kolejne 365 dni zaskoczyła swoich fanów pokazując zdjęcia w zupełnie nowej fryzurze. Pisarka zdecydowała się na krótkie cięcie! jej fani sa przekonani, że przygotowuje się do roli Laury w planowanej ekranizacji swojej pierwszej powieści!

Nowa fryzura Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska wrzuciła na swoje Instastories zdjęcie w najmodniejszej fryzurze roku 2019, czyli bobie. Do tego napisała na zdjęciu, że to dopiero początek metamorfozy, która ostatecznego kształtu nabierze w dniu premiery trzeciej części powieści. To może oznaczać tylko jedno – że czeka ją zmiana koloru.

Blanka Lipińska w nowej fryzurze
Fot. Instagram@blanka_lipinska

Potem na jej profilu pokazało się kolejne zdjęcie z podpisem „Laura? Czy to Ty?”. Takie pytanie podgrzało tylko atmosferę na jej Instagramie! Fani sugerują, że byłaby idealną odtwórczynią głównej bohaterki w ekranizacji 365 dni. Sama autorka co prawda temu zaprzecza, ale kto wie? Może jednak zmieni zdanie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Laura ? Czy to Ty ? 😏

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Fani są zachwyceni tą radykalną zmianą: „Rewelacja w tych włosach!”, „Pięknie ci w tych krótkich włosach”, „Nie mogę się napatrzeć”, „Bosko”, „Zmiana na ogromny plus”.

A Ty wolisz Blankę w długich czy w krótkich włosach?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.