perfumy Billie Eilish
Fot. Theo Wargo/Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Billie Eilish zmieniła kolor włosów na rudy, ale... tylko na kilka dni. Jak wyglądała?

W jakich odcieniach jeszcze ją pamiętamy?

Marta Cieplak 20 stycznia 2022 14:30
perfumy Billie Eilish
Fot. Theo Wargo/Getty Images

Billie Eilish to bez wątpienia najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia. Jej niesamowity głos oraz wyjątkowy styl, bo Billie słynie z oversize'owych ubrań i zamiłowania do bardzo długich paznokci, sprawił, że miliony nastolatków chcą wyglądać tak, jak ona. Także w kwestii fryzury. To jednak okazuje się dość trudne, bo piosenkarka co chwila zmienia nie tylko długości włosów, ale także ich kolor. Jeszcze niedawno pokazywała się w blondzie, by znów wrócić do klasycznego brązu. Okazuje się jednak, że miała też rudy kolor, choć nie pokazała się w nim publicznie. Dopiero niedawno odważyła się zaprezentować zdjęcia na stories na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Niesamowita metamorfoza! 19-letnia Billie Eilish na okładce Vogue!

Billie Eilish w rudych włosach

Choć wydawałoby się, że Billie Eilish pokazuje na Instagramie każdą swoją metamorfozę, to jednak okazuje się, że sporo ukrywa. Tak było właśnie z przefarbowaniem się na rudo, które zupełnie przemilczała w mediach społecznościowych. Czyżby tak źle się w nich czuła? Ostatecznie pokazała wspomnienie tego epizodu na stories, ale tylko w ramach ciekawostki, bo już od jakiegoś czasu znów jest brunetką. Zobaczcie jej zdjęcie. Jak Wam się podoba jako rudzielec?

Billie Eilish ruda
Fot. Billie Eilish Instagram stories

Dlaczego tak szybko go zmieniła? Podejrzewamy, że Billie woli po prostu bardziej zdecydowane kolory i lubi przeskakiwać ze skrajności w skrajność.

Kolory włosów Billie Eilish

Przy okazji tej krótkotrwałej metamorfozy postanowiliśmy przypomnieć, jakie kolory włosów Billie Eilish miała do tej pory. Bo trzeba przyznać, że było ich naprawdę sporo. I choć radykalnie zmieniały jej wizerunek, Billie jest prawdziwym kameleonem, bo w każdym z uczesań wyglądała świetnie. Tylko zobaczcie:

Początek kariery Billie Eilish kojarzy nam się z jasnym blondem, w którym momentami wyglądała jak zbuntowany elf:

Dość szybko jednak zdecydowała się je przyciemnić i nosiła odcień stalowo-szary:

Kolejny eksperyment to niebieskie kosmyki, które z czasem ciemniały i zamieniły się w granat, a w końcu w turkus. Czy był to udany ruch? Oceńcie sami...

Po odjazdowych kolorach przyszedł czas na uspokojenie i Billie Eilish przyciemniła włosy niemal na czarno.

Ale i to nie trwało długo. Po krótkim czasie część pasm zafarbowała na zielono, a po chwili zostawiła tylko przedziałek w tym neonowym kolorze.

Zielone włosy Billie Eilish nosiła jak na nią bardzo długo, by w końcu zaskoczyć wszystkich metamorfozą w blondynkę, a docelowo także zmiana stylu na bardziej kobiecą.W takim wydaniu można ją było podziwiać w sesji do Vogue'a oraz w kampanii jej własnych perfum.

ZOBACZ TAKŻE: Billie Eilish debiutuje z własnymi perfumami. Ich flakon wygląda jak dzieło sztuki!

Ale i to nie trwało długo, bo już pod koniec 2021 roku, Billie Eilish znów została brunetką.Pytanie tylko, na jak długo?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?