Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid
Metamorfozy gwiazd

Bella Hadid już tak nie wygląda!

Supermodelka zdecydowała się na krótkie cięcie!

Marta Cieplak 22 września 2019 11:55
Bella Hadid obcięła włosy
Fot. instagram@bellahadid

Nowy sezon – nowe włosy? To dewiza już nie tylko Anji Rubik, która właśnie wróciła do swojego kultowego krótkiego cięcia, ale także Belli Hadid! Supermodelka w czasie London Fashion Week zadebiutowała... w bobie do ramion. W nowej długości wygląda fantastycznie. Ale czy może być inaczej?

Bella Hadid obcięta na boba

Bella po raz pierwszy przeszła po wybiegu w skróconych włosach u Burberry, czym wzbudziła nie lada sensację. Warto też wspomnieć, że kilka miesięcy temu zdecydowała się na inną zmianę dotyczącą wyglądu i rozjaśniła swoje włosy do blondu, rezygnując tym samym ze swojego „signature look”, którym były ciemne, czekoladowe kosmyki. Teraz jej włosy są ciemniejsze u nasady, a jaśniejsze na końcach, co wygląda bardzo dobrze. Ale powiedzmy sobie szczerze, że Bella zawsze wygląda doskonale!

Za metamorfozę Belli odpowiada Sandy Hullet, która pracuje jako stylistka fryzura dla największych domów mody i najważniejszych magazynów fashion na świecie.

Pod filmikiem z pokazu, która supermodelka zamieściła na swojej stronie pojawiło się ponad 1000 pozytywnych komentarzy, a samo video ma już ponad milion odsłon! 

A tak Bella wyglądała podczas pokazu Brandona Maxwella w Nowym Jorku 9 września!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💚 I love you , @brandonmaxwell & I love this show and team so dearly ! @carlynecerfdedudzeele 💚💚💚

Post udostępniony przez 🦋 (@bellahadid)

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.