Z ŻYCIA GWIAZD

Tak na przestrzeni lat zmieniała się Beata Tadla! 

Przeszła spektakularną metamorfozę? 

Olga Figaszewska 3 marca 2018 08:50

Beata Tadla w ciągu ostatnich lat zmieniła pracę, wizerunek, wydała kolejną książkę i... rozstała się z długoletnim partnerem, Jarosławem Kretem. Jak gwiazda zmieniała się na przestrzeni lat?

Metamorfoza Beaty Tadli

Beata Tadla przypomniała na swoim kanale społecznościowym zdjęcie z czasów, gdy prowadziła „Wieczorny Raport TVN 24”.

„Błędy przeszłości. Najgorsza fryzura w życiu! #pasemka #fryzura #styl #nigdywiecej”, tym wymownym komentarzem gwiazda opatrzyła zdjęcie z dawnych lat. Trzeba przyznać, że prezenterka przeszła znaczącą metamorfozę. Fani Beaty Tadli są zachwyceni jej dystansem i nie szczędzą komplementów. „Chyba masz mega dystans do siebie. Rzadka cecha. Love it”, napisał jeden z internautów.

„Mnie się podobałaś w krótkich włosach.:) Btw jak się zmieniła garderoba telewizyjna. Zdecydowanie na lepsze!”, wtórował mu kolejny. Co ciekawe, w dyskusję włączył się Jarosław Kret. „E tam, jakie błędy? Jesteś zawsze śliczna”, skomentował ówczesny ukochany Beaty Tadli.

 

Błędy przeszłości. Najgorsza fryzura w życiu! #pasemka #fryzura #styl #nigdywiecej

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

Gdy rozpoczynała swoją karierę, wyglądała zupełnie inaczej. Kiedyś nosiła krótkie fryzury z rozjaśnionymi pasemkami. Eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Dziś uchodzi za jedną z najpiękniejszych dziennikarek, pewnych siebie kobiet, które doskonale wiedzą jak podkreślić swoją sylwetkę - w stylizacjach stawia na minimalizm. W rozmowie z Lula.pl, dziennikarka przyznała, że nie zawsze akceptowała swój wygląd. „Zawsze było tak, ze walczyłam z mnóstwem kompleksów. A to, że jestem za gruba, a to, że jestem za niska, może nie takie nogi mam, jakie powinnam mieć. Jak już zaczęłam dojrzewać jako kobieta, stwierdziłam, że wcale nie muszę wpisywać się we wzorzec ogólny. Im bardziej się te stereotypy przełamuje, tym bardziej się jest oryginalnym”, wyznała.

Kariera Beaty Tadli

Prezenterka przez ponad trzy lata prowadziła główne wydanie jednego z największych serwisów informacyjnych w kraju „Wiadomości’’. W trackie pracy w Telewizji Polskiej, dziennikarka miała na swoim koncie również epizod w prowadzeniu programów „Kawa czy herbata?’’ oraz „Dziś wieczorem’’.  Z telewizją publiczną była związana od listopada 2012 roku.

Na szczęście, zmiany w życiu zawodowym wyszły dziennikarce na dobre. Od października ubiegłego roku prowadzi program informacyjny „24 godziny’’ na antenie nowej stacji telewizyjnej Nowa TV. Prezenterka jest również wykładowcą na uczelniach wyższych, podczas których dzieli się z młodzieżą swoim doświadczeniem w pracy w mediach. 

Czy jest mistrzynią metamorfoz? Ile razy zmieniała swoje życie? Jak powiedziała kiedyś VIVIE!: „Mistrzostwem jest samo życie i to raczej ono zmieniało mnie. Bo życie jest jak telewizja informacyjna: nigdy nie wiesz, co zdarzy się za chwilę. Zmian nie planowałam. Stało się”.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak gwiazda zmieniała się z biegiem lat. Podoba Wam się jej metamorfoza? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.