Julia Wieniawa i Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Baron wprost o swojej diecie: „Dbam o siebie, to żaden wstyd dla faceta!”

Zmienia się dla swojej ukochanej?

Gabriela Czernecka 18 czerwca 2019 09:50
Julia Wieniawa i Baron
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Baron i Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych par w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Oboje piekielnie zdolni: ona popularna aktorka i piosenkarka, on znany i charyzmatyczny muzyk. Choć spotykają się zaledwie od pół roku, a dzieli ich 15 lat różnicy, to jednak wszystko wskazuje na to, że ich związek nabiera tempa. Szczególnie widać, jak wielkie zmiany zaszły w... Baronie, który przechodzi niemałą metamorfozę! 

Jak Baron dba o swoją sylwetkę?

Aleksander Milwiw-Baron z Afromental przyzwyczaił nas do tego, że od wielu lat jest wierny swojemu stylowi. Ekstrawaganckie buty, modne i nowoczesne ubrania oraz przede wszystkim długie, ciemne dredy – to znaki rozpoznawcze ukochanego Julii Wieniawy. Nowy związek sprawił, że muzyk zdecydował się na drobną zmianę. Baron pokusił się o ścięcie dredów i ich częściowe przefarbowanie, a teraz przyznał, że zaczął bardziej o siebie dbać. Artysta lubi jeść w restauracjach, ale przez to, że nie ma zbyt wiele czasu na gotowanie w domu, często zamawia posiłki z dostawą do domu:

„Dbam o siebie, wydaje mi się, że to żaden wstyd, żeby facet o siebie dbał. I nie chodzi nawet o jakieś wizualne dbanie o siebie, tylko dbanie o swój organizm”, mówi w w rozmowie z Newserią. Teraz Baron świadomie wybiera produkty, które spożywa. Przede wszystkim zrezygnował z niezdrowych przekąsek i fast foodów i trzyma się ścisłej diety: „Odczuwam znaczną różnicę, kiedy jem zdrowo i nie wrzucam w siebie tego syfowego jedzenia i nie zalewam tego syfowymi napojami”, mówi.

Sama dieta to jednak nie wszystko. Aleksander Milwiw-Baron intensywnie trenuje: „Raz, żeby się poruszać na siłowni czy właśnie pobiegać, czy popływać, dwa, zdrowo jeść, trzy, dbać o energię wokół ciebie, o ludzi, których dobierasz do swojego towarzystwa, bo tym karmisz swoją duszę. Jak to wszystko ładnie poukładasz, to człowiek jest szczęśliwy”. Czy nowa dieta i treningi na siłowni to wpływ Julii Wieniawy? Jeśli tak, to bardzo pozytywny i mocno trzymamy kciuki za wytrwałość Barona! 

Baron i Julia Wieniawa
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Julia Wieniawa i Baron
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!