Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w całkiem nowej fryzurze!

Jej uczesanie wzbudziło ogromne emocje wśród fanów

Marta Cieplak 24 lutego 2018 18:00
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan kojarzy się nam z pięknym uśmiechem i długimi blond włosami. Od lat nie zmieniała nic w swoim wyglądzie. Aż do teraz! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z... grzywką i od razu wywołało falę komentarzy.

Barbara Kurdej-Szatan z grzywką

Ostatnio trwa w polskim show-biznesie prawdziwy boom na nowe cięcia i zmiany koloru włosów! Ale zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan z nową fryzurą wywołało ogromną falę komentarzy. Wśród nich najwięcej jednak było tych negatywnych i sugerujących, że aktorka wygląda po prostu starzej...

Co ciekawe szybko okazało się, że fani mieli rację, bo na zdjęciu aktorka nie uwieczniła swojej nowej fryzury a perukę, którą założyła na potrzeby programu The story of my life, w którym gwiazdy są specjalnie postarzane, by mogły zobaczyć jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat!

Jednak Kurdej-Szatan szybko zareagowała na komentarze pod postem i dość szybko wrzuciła kolejne, tym razem już prawdziwe zdjęcie z grzywką sprzed siedmiu lat. Fani skomentowali, że aktorka wygląda jak Kate Hudson i że pięknie jej we wszystkich fryzurach.

Nam jednak najbardziej podoba się w swojej klasycznej fryzurze. A Wam?

Tutaj w peruce...

 

I jak ? 😁🤪🤩

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

A tutaj w prawdziwej grzywce w 2011 roku

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.