Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan pokazała się w całkiem nowej fryzurze!

Jej uczesanie wzbudziło ogromne emocje wśród fanów

Marta Cieplak 24 lutego 2018 18:00
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan kojarzy się nam z pięknym uśmiechem i długimi blond włosami. Od lat nie zmieniała nic w swoim wyglądzie. Aż do teraz! Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z... grzywką i od razu wywołało falę komentarzy.

Barbara Kurdej-Szatan z grzywką

Ostatnio trwa w polskim show-biznesie prawdziwy boom na nowe cięcia i zmiany koloru włosów! Ale zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan z nową fryzurą wywołało ogromną falę komentarzy. Wśród nich najwięcej jednak było tych negatywnych i sugerujących, że aktorka wygląda po prostu starzej...

Co ciekawe szybko okazało się, że fani mieli rację, bo na zdjęciu aktorka nie uwieczniła swojej nowej fryzury a perukę, którą założyła na potrzeby programu The story of my life, w którym gwiazdy są specjalnie postarzane, by mogły zobaczyć jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat!

Jednak Kurdej-Szatan szybko zareagowała na komentarze pod postem i dość szybko wrzuciła kolejne, tym razem już prawdziwe zdjęcie z grzywką sprzed siedmiu lat. Fani skomentowali, że aktorka wygląda jak Kate Hudson i że pięknie jej we wszystkich fryzurach.

Nam jednak najbardziej podoba się w swojej klasycznej fryzurze. A Wam?

Tutaj w peruce...

 

I jak ? 😁🤪🤩

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

A tutaj w prawdziwej grzywce w 2011 roku

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.