Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan obcięła włosy?

W takiej fryzurze jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 24 stycznia 2020 10:30
Barbara Kurdej-Szatan zagra w „Kogel mogel 3”
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Barbara Kurdej-Szatan, która popularność zdobyła dzięki reklamom jednej z sieci komórkowych, a potem dzięki rolom w uwielbianych przez Polaków serialach i komediach romantycznych. Dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek i aktywnie działa na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1.2 mln osób! I właśnie na swoim profilu pokazała zdjęcie w zupełnie nowej fryzurze. Czyżby zdecydowała się na cięcie?

Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze

Na najnowszej fotografii aktorka pozuje z mężem i zaskakuje fryzurą w zupełnie innym stylu – włosy są wystylizowane na lata 70.  i zaczesane z grzywką na bok. Do tego są znacznie krótsze! Czyżby to była zmiana na stałe?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#soon ✨

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Podejrzewamy, że to raczej efekt stylizacji i w rzeczywistości włosy nadaj mają tą samą długość. Ale nie zmienia to faktu, że aktorka zachwyca swoim wyglądem. Dlatego pod postem pojawiła się prawie setka pozytywnych komentarzy:

Piękna 😍

Wyjatkowe zdjęcie. Naprawdę wyglądasz Basiu przepięknie. Inaczej

Wygląda pani inaczej 😘super naprawde bardzo bardzo ładnie ❤️🤩😍

Basia zjawiskowo!!! 🙌

My się pod nimi podpisujemy, bo rzeczywiście aktorka prezentujemy się doskonale! Ta fryzura w połączeniu z pomarańczowym makijażem ust sprawiła, że w sieci porównuje się Barbarę Kurdej-Szatan do Anety Zając. Widzicie podobieństwo?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#daisy #weekendzr #theatre #ladyinred

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.