Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
Metamorfozy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan już tak nie wygląda! Jej fryzura to absolutny hit na jesień 2021!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 22 września 2021 13:27
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Jesień 2021 to idealny czas na zmiany. Wie o tym Barabara Kurdej-Szatan, która na swoim Instagramie zaprezentowała fanom zupełnie nową fryzurę. Wygląda dziewczęco, świeżo i pięknie! Fani są zachwyceni jej zmianą – nie widać końca komplementów, które zostawiają pod jej zdjęciem. Jak teraz wygląda Barbara Kurdej-Szatan?

Czytaj też: Barbara Kurdej-Szatan: „W czasie pandemii byłam w ciąży i przechodziłam COVID-19”

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę

Znana z reklamy Play oraz M jak Miłość aktorka jest raczej wierna swoim długim blond włosom. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. Świetnie udaje jej się dzielić rolę mamy z karierą zawodową, która wciąż nabiera rozpędu.

Na swoim najnowszym zdjęciu Kurdej-Szatan pozuje w zupełnie nowej fryzurze! Aktorka postawiła na kręcone włosy, dobierając do nich zieloną stylizację. Trzeba przyznać, że loki ponownie stają się trendy i to idealna zmiana na jesień 2021. Kurdej-Szatan wygląda w nich zjawiskowo. Dodały jej dziewczęcości i lekkości!

Jak Wam się podoba Barbara Kurdej-Szatan w nowej fryzurze? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.