Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
ze świata urody

Modelka Ashley Graham pokazała, jak wygląda nago w ciąży! 

Fanki dziękują jej, że pokazuje całą prawdę o ciąży i rozstępach!

Marta Cieplak 31 grudnia 2019 08:56
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Ashley Graham zaskakuje swoim dystansem do siebie. Przyszła mama potrafi bez oporów pokazywać swoje zdjęcia w ciąży i dzielić się z fanami radosną wiadomością o tym, że spodziewa się dziecka. Na jej profilu na Instagramie pojawiają się filmiki prezentujące jej piękne kształty w ciąży, ale także nietypowe zdjęcia, które w bardzo dużym zbliżeniu pokazują jak w tym wyjątkowym okresie wygląda jej skóra z bliska. Fani dziękują modelce za to, że pokazuje prawdę o ciąży i zasypują ją komplementami!

Ashley Graham nago w ciąży. Jak wygląda?

To nie pierwszy raz, kiedy Ashley publikuje w mediach społecznościowych tak odważne zdjęcie. Już w sierpniu pokazała kontrowersyjne ujęcie, które wówczas podpisała: „Ta sama, a jednak trochę inna”. Natychmiast pojawiły się liczne komentarze – w tej chwili jest już ich ponad 23 tysiące! – „Piękny anioł”, „Piękniejsza każdego dnia”, „Piękna mama”, „Prawdziwe ciało”.

Na najnowszej fotografii natomiast w całości widać jej ciążową figurę. Najsłynniejsza modelka plus size nie wstydzi się cellulitu, ani rozstępów na brzuchu czy udach. Czarno-białe zdjęcie cieszy się wielką popularnością wśród fanów modelki, jak i innych gwiazd.

Odważyłybyście się pokazać tak wiele?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

open to surrender || caught by angel mama @cassblackbird

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

same same but a little different

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.