ze świata urody

Ashley Graham pokazała, jak wygląda nago!

Fanki dziękują jej, że pokazuje całą prawdę o ciąży i rozstępach!

Marta Cieplak 21 sierpnia 2019 14:30
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Zaledwie tydzień temu Ashley Graham podzieliła się z fanami radosną wiadomością o tym, że spodziewa się dziecka. A teraz na jej Instagramie pojawił się nie tylko filmik prezentujący jej piękne kształty w ciąży, ale także nietypowe zdjęcie, które w bardzo dużym zbliżeniu pokazuje jak w tym wyjątkowym okresie wygląda jej skóra z bliska. Fani dziękuję modelce za to, że pokazuje prawdę o ciąży i zasypują ją komplementami!

Ashley Graham nago w ciąży

Na zdjęciu dodanym przez najsłynniejszą modelką plus size widać dokładnie rozstępy, które pojawiły się na jej brzuchu i udach. „Ta sama, a jednak trochę inna” napisała pod fotografią. Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się liczne komentarze – w tej chwili jest już ich ponad 21 tysięcy! – „Piękny anioł”, „Piękniejsza każdego dnia”, „Piękna mama”, „Prawdziwe ciało”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

same same but a little different

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Ashley nie jest zresztą pierwszą gwiazdą, która pokazała swoje rozstępy z bliska. Ostatnio podobną fotografię zamieściła Aleksandra Żebrowska, która także została zasypana komplementami i podziękowaniami za taką postawę, która wspiera inne kobiety i pomaga im pokochać swoje ciało.

Ashley od dawna przewodzi ruchowi Body Positive i głośno mówi o tym, że każda kobieta może czuć się piękna niezależnie od rozmiaru jaki nosi. Liczy się podejście! Na dowód tego opublikowała także film w którym widać całe jej ciało w bikini z mocno widocznym brzuszkiem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naps are a new non-negotiable @lebarthelemy

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.