Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA
O tym się mówi

Ashley Graham pokazała jak wygląda jej ciało po porodzie!

I napisała całą prawdę o tym, przez co musi przejść świeżo upieczona mama!

Marta Cieplak 12 lutego 2020 13:29
Ashley Graham
Fot. materiały prasowe/VIVA! MODA

Ashley Graham pod koniec stycznia urodziła synka. A teraz pierwszy raz tak szczerze pisze o tym, jak wygląda codzienność młodej mamy. Okazuje się, że wcale nie tak różowo! „To nie są tylko tęcze i motyle” wyznała. A do tego pokazała zdjęcie, na którym doskonale widać jak wygląda teraz jej figura!

Ashley Graham pierwszy raz pokazała ciało po porodzie

Modelka znana jest z tego, że nie wstydzi się swojego ciała, a wręcz jest z niego dumna. Nie miała też żadnego problemu z pokazywaniem się nago na zdjęciach w trakcie ciąży i podkreślania, że też ma rozstępy jak inne kobiety. Teraz poszła o krok dalej i wyjawiła całą prawdę o tym, jak ciało regeneruje się po porodzie!

Podnieście rękę, jeśli nie wiedziałyście, że będzie musiały zmieniać pieluchy także sobie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Raise your hand if you didn’t know you’d be changing your own diapers too🙋🏻‍♀️ After all these years in fashion I never could’ve guessed that disposable underwear would be my favorite piece of clothing but here we are! No one talks about the recovery and healing (yes even the messy parts) new moms go through. I wanted to show you guys that it’s not all rainbows and butterflies! It’s been tough, but my friend Chelsea @cmrh and ceo at @fridamom is making waves and starting honest conversations. It’s unbelievable the obstacles we still face talking about what women really go through. All their stuff she sent me has been a life saver.

Post udostępniony przez A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham)

Po tylu latach w świecie mody nigdy bym nie zgadła, że jednorazowa bielizna będzie moim ulubionym elementem garderoby! Nikt nie mówi głośno o procesie gojenia (tak, także miejsc intymnych), przez który muszą przejść wszystkie mamy.

Dzięki temu wpisowi i zdjęciu, na którym Ashley prawie miesiąc po porodzie wygląda jakby nadal była w ciąży, inne kobiety mają poczuć ulgę. Modelka i twarz marki Revlon namawia tym samym do społecznej dyskusji na ten temat i prosi inne kobiety, by zabrały głos. Pod postem natychmiast pojawiły się setki tysięcy pozytywnych komentarzy, w których fanki dziękują jej za te wyjątkowe działania. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.