Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images
O tym się mówi!

Ashley Graham pokazała zdjęcie z kąpieli, eksponując krągłości!

"Super jest widzieć ciało podobne do mojego" piszą fanki!

Aleksandra Frankowska 18 marca 2021 18:27
Ashley Graham pokazuje krągłości
Fot. Sean Zanni/Patrick McMullan via Getty Images

Ashley Graham to modelka plus size, która słynie z miłości do swojego ciała! Już dawno zaakceptowała swoje krągłości i chętnie namawia inne kobiety, aby nie wstydziły się swojego ciała, nawet jeśli nie jest ono idealne. Tym razem Graham opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z kąpieli. Posypała się pod nim nawina komentarzy od fanek, które dziękują jej za podnoszenie wiary w siebie.

Ciałopozytywna Ashley Graham znów pokazała krągłości

Od dłuższego czasu modelka plus size Ashley Graham walczy ze stereotypami mówiącymi o tym, że idealne ciało to to szczupłe, bez cellulitu i niedoskonałości. Najpopulaniejsza modelka plus size otwarcie mówi o akceptacji swojego ciała, a obserwujące ją kobiety dziękują jej każdego dnia za wsparcie. Aktywistka od lat promuje ruch body positive i udowadnia, że kobiece ciało może być piękne w absolutnie każdym rozmiarze. Na swoim Instagramie ma już 12 milionów obserwatorów, a większość z nich to wielbiciele jej kształtów.

Zobacz też: Ashley Graham pokazała, jak wygląda jej ciało rok po porodzie!

Ashley Graham pozuje w wannie po kąpieli

Na jej Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie, na którym pozuje zaraz po kąpieli. Ubrana w sportową bieliznę modelka, z dumą prezentuje swoje ciało i krągłości. Na głowie ma ręcznik i wygląda niezwykle naturalnie. Uwagę przyciąga jej wspaniały uśmiech i pozytywna energia. Widać, że modelka jest dumna ze swojego ciała i całkowicie je akceptuje.

Zobacz też: Modelka Ashley Graham pokazała, jak wygląda nago w ciąży! 

Przypomniałam sobie wszystkie dowcipy o prysznicu i ostatecznie skończyłam z takim podpisem - napisała żartobliwie Ashley.

Jak Wam się podoba jej zdjęcie? Prawda, że wygląda pięknie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…