Antonina Turnau
Fot. East News
O tym się mówi

Antonina Turnau przeszła spektakularną metamorfozę

Żona Marka Kondrata jest niemal nie do poznania

Marta Cieplak 22 lipca 2022 12:30
Antonina Turnau
Fot. East News

Antonina Turnau to córka Grzegorza Turnaua, a od siedmiu lat także żona Marka Kondrata. Związek pary od początku wzbudzał wiele kontrowersji, bo zakochanych dzieli aż 37 lat różnicy. Jednak oni udowodnili, że nie jest to dla nich żadna przeszkoda – są szczęśliwi, mają 4-lenią córkę i starają się żyć z dala od świateł reflektorów. Bardzo rzadko pojawiają się razem na eventach czy premierach, dzięki czemu nie stanowią „łakomego kąska” dla fotoreporterów. Para przez kilka lat mieszkała w Hiszpanii, ale jakiś czas temu wrócili do Krakowa. W związku z tym Antonina Turnau założyła swoją markę odzieżową, którą planuje rozwijać. Między innymi właśnie o tym opowiedziała w wywiadzie dla Fashion Magazine, któremu towarzyszy sesja zdjęciowa. Na fotografiach żona Marka Kondrata wygląda zupełnie inaczej! W pierwszym momencie trudno ją rozpoznać.

ZOBACZ TAKŻE: Antonina Turnau wyjawiła prawdę o majątku. Przez lata wokół tego tematu narosło wiele plotek...

Metamorfoza Antoniny Turnau

Antonina Turnau, jak już wspomnieliśmy, rzadko pojawia się publicznie. Ale gdy to robiła, zazwyczaj wyglądała podobnie. Miała związane w koczek lub kucyk włosy i zaczesaną na bok grzywkę. Czasami nosiła włosy rozpuszczone i dopiero wtedy było widać, jak są długie. Teraz jednak pokazała się w zupełnie innej fryzurze. 

Antonina Turnau ma supermodnego boba, pozuje też bez okularów i w pięknym, delikatnym makijażu. Wygląda naprawdę fantastycznie. Do zdjęć pozuje m.in. w ubraniach swojego projektu, które wzorowane są na kimonach.

O swojej marce powiedziała tak:

Jedna forma inspirowana japońskim kimono, przeinterpretowana przeze mnie. Uniwersalny rozmiar i płeć, w bardzo wielu wariantach: od ocieplanych zimowych płaszczy, przez trencze i marynarki, po zwiewne, jedwabne żakieto-sukienki. Różnią się tylko długością, krój zawsze pozostaje taki sam.

A tu możecie zobaczyć projekty Antoniny Turnau z jej strony na Instagramie:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.