Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE
metamorfozy gwiazd

Antek Królikowski już tak nie wygląda! Gwiazdor zmienił fryzurę!

Na jakie uczesanie postawił aktor?

Redakcja VIVA! 31 marca 2021 19:32
Antoni Królikowski, VIVA! 9/2014, VIVA! maj 2014
Fot. Adam Pluciński/MOVE

O Antonim Królikowskim jest naprawdę głośno. Gwiazdor, który pochodzi z aktorskiej rodziny - jest najstarszym synem Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, nie może narzekać na brak popularności. Na ekranie zadebiutował już w 1993 roku w produkcji Dwadzieścia lat później. Od tego momentu jego kariera nie zwalnia, zagrał w takich produkcjach jak Miłość nad rozlewiskiem, Och Karol 2, Prawo Agaty, Bad Boy, Pętla czy Banksterzy. Jego profil na Instagramie obserwuje już ponad 440 tysięcy followersów! Teraz gwiazdor opublikował tu swoje zdjęcie zupełnie nowej fryzurze. Uczesanie wywołało falę komentarzy!

Zobacz także: „Paru decyzji żałuję”. Antoni Królikowski zdobył się na odważne wyznanie

Antek Królikowski zapuścił włosy. Jak teraz wygląda?

Aktor na zdjęciu ma wyraźnie dłuższe włosy! To prawdopodobnie charakteryzacja do nowej roli, ale fanom Królikowskiego nowe uczesanie idola przypadło do gustu! Niektórzy porównują ten look aktora do wizerunku samego Bradleya Coopera w słynnym filmie Narodzinach gwiazdy. A jak sam Antoni skomentował zdjęcie? Post opatrzył prostym komentarzem, składającym się z hashtagów i emotikonów:

#nowylook #nowyja #nowyfilm #antonikrólikowski 😇🐰🎬

 

 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…