Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO
Metamorfozy gwiazd

Anna Wyszkoni postanowiła zmienić kolor włosów na lato!

Wybrała jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu!

Marta Cieplak 26 czerwca 2020 13:30
Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO

Ania Wyszkoni zdobyła rozgłos śpiewając z zespołem Łzy największy hit Agnieszka. 10 lat temu zdecydowała się jednak na karierę solową i idzie jej świetnie. Ciągle koncertuje i nie zwalnia tempa. Piosenkarka jest wierna swojemu scenicznemu wizerunkowi i rzadko decyduje się na radykalne zmiany. Raczej są to kosmetyczne różnice – raz włosy są proste, raz lekko kręcone, krótsze lub dłuższe o zaledwie kilak centymetrów. Dlatego zmiana koloru z blondu na róż jest nie lada zaskoczeniem!

Anna Wyszkoni ma różowe włosy

Upalne dni i czas urlopów sprawia, że wiele gwiazd decyduje się na nowy kolor włosów. Tegorocznym hitem jest róż. Od pastelowego aż po ciemny burgund, na który zdecydowała się m.in. żona Krzysztofa Rutkowskiego. Anna Wyszkoni wybrała wersję znacznie delikatniejszą, czyli pastelowy róż delikatnie wpadający w fiolet. Metamorfozą pochwaliła się na swoim Instastories i napisała:

Ten moment, kiedy wychodzisz od fryzjera i chcesz bez przerwy gapić się w lustro

nowa-fryzura-ani-wyszkoni-czerwiec-2020
Fot. Instagram@annawyszkoni_official

Kolor wyszedł zjawiskowy. Do tego Ania zdecydowała się na wyprostowanie włosów, co jeszcze spotęgowała efekt.

Anna-Wyszkoni-ma-rozowe-wlosy-2020
Fot. Instagram@annawyszkoni_official

Naszym zdaniem taki odcień to genialne i bardzo kobiece rozwiązanie, ale niestety zarezerwowane dla blondynek. Na ciemnych włosach pasteli nie można wyczarować. Pozostają tylko ciemne czerwienie i burgundy, a i to z dużą ingerencją we włosy. Nie wiemy, czy kolor Ani to trwała koloryzacja, czy jedynie delikatne tonowanie, które zniknie po jakimś czasie. Ale tego dowiemy się pewnie pod koniec wakacji.

Przy okazji przypominamy kilka zdjęć Ani, na których widać, jak potrafi stylizować swoje dość krótkie jednak włosy. Niech będzie to dla Was inspiracją!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#annawyszkoni #polskamuzyka #backstage #trasakoncertowa #makeup #fashion #stars ⭐️⭐️

A post shared by Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mówią, że w show-biznesie trzeba mieć dobre plecy...😉 #fleszfashionnight #pinkwoman #plecy #tatoo

A post shared by Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dobranoc 🌙

A post shared by Anna Wyszkoni | Official (@annawyszkoni_official) on

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.