Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO
O tym się mówi

Anna Wyszkoni pokazała efekty ostrych treningów przed latem!

‚Ale chudzinka”, piszą fani!

Marta Cieplak 6 maja 2021 15:30
Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO

Anna Wyszkoni zdobyła popularność jako wokalistka zespołu Łzy głośnym hitem Agnieszka. Potem zdecydowała się na karierę solową i był to doskonały ruch, bo idzie jej świetnie. Regularnie koncertuje i nagrywa nowe piosenki. Do tego została prowadzącą show w Polsacie Design Dream. Pojedynek na wnętrza. Jest też bardzo aktywna na Instagramie – jej konto obserwuje już prawie 50 tysięcy fanów. I właśnie na tym portalu społecznościowym opublikowała zdjęcia swojego płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Musimy przyznać, że piosenkarka ma figurę doskonałą!

Anna Wyszkoni pokazuje goły brzuch

Anna Wyszkoni zawsze miała ładną, smukłą figurę, ale jak widać potrzebowała coś jeszcze poprawić. Trenuje regularnie, czego efekty można podziwiać na załączonych do postu fotografiach. Okazuje się, że wyrzeźbiony brzuch to zasługa ćwiczeń Ewy Chodakowskiej, a konkretnie Skalpela. Jak sama wyznała:

Sporo ostatnio ćwiczę. Poprawiam tym swoją sylwetkę, ale przede wszystkim pracuję tak nad swoimi emocjami, które, dzięki wysiłkowi, łatwiej mi ustabilizować. Polecam wszystkim💪

Post Ani Wyszkoni skomentował też jej partnet z Tańca z gwiazdami, Janek Kliment:

Ania ty mój Cipisku 😉ale wielki szacunek pięknie że tak opiekujesz o siebie brawo ty👍😘

Fani nie pozostają w tyle i też ją komplementują:

Zawodowa figura 🙌

👏 Dobry sposób na pozbycie się złości i żeby się wyładować... Też się wkręcam. 💪

Aniu, ty nasza chudzinko.....szacun 😘. Uważam że wyglądasz świetni

😮Wow! To zdjęcie mnie zmotywowało !

Was też? My już myślimy o tym, żeby odpalić trening Chodakowskiej na YouTube, by jeszcze przed latem uzyskać taką figurę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…