Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO
O tym się mówi

Anna Wyszkoni pokazała efekty ostrych treningów przed latem!

‚Ale chudzinka”, piszą fani!

Marta Cieplak 6 maja 2021 15:30
Ania Wyszkoni, VIVA!
Fot. ZIJA/PIÓRO

Anna Wyszkoni zdobyła popularność jako wokalistka zespołu Łzy głośnym hitem Agnieszka. Potem zdecydowała się na karierę solową i był to doskonały ruch, bo idzie jej świetnie. Regularnie koncertuje i nagrywa nowe piosenki. Do tego została prowadzącą show w Polsacie Design Dream. Pojedynek na wnętrza. Jest też bardzo aktywna na Instagramie – jej konto obserwuje już prawie 50 tysięcy fanów. I właśnie na tym portalu społecznościowym opublikowała zdjęcia swojego płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Musimy przyznać, że piosenkarka ma figurę doskonałą!

Anna Wyszkoni pokazuje goły brzuch

Anna Wyszkoni zawsze miała ładną, smukłą figurę, ale jak widać potrzebowała coś jeszcze poprawić. Trenuje regularnie, czego efekty można podziwiać na załączonych do postu fotografiach. Okazuje się, że wyrzeźbiony brzuch to zasługa ćwiczeń Ewy Chodakowskiej, a konkretnie Skalpela. Jak sama wyznała:

Sporo ostatnio ćwiczę. Poprawiam tym swoją sylwetkę, ale przede wszystkim pracuję tak nad swoimi emocjami, które, dzięki wysiłkowi, łatwiej mi ustabilizować. Polecam wszystkim💪

Post Ani Wyszkoni skomentował też jej partnet z Tańca z gwiazdami, Janek Kliment:

Ania ty mój Cipisku 😉ale wielki szacunek pięknie że tak opiekujesz o siebie brawo ty👍😘

Fani nie pozostają w tyle i też ją komplementują:

Zawodowa figura 🙌

👏 Dobry sposób na pozbycie się złości i żeby się wyładować... Też się wkręcam. 💪

Aniu, ty nasza chudzinko.....szacun 😘. Uważam że wyglądasz świetni

😮Wow! To zdjęcie mnie zmotywowało !

Was też? My już myślimy o tym, żeby odpalić trening Chodakowskiej na YouTube, by jeszcze przed latem uzyskać taką figurę!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.