Anna Wyszkoni
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Anna Wyszkoni już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

Od dawna chciała takiej metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 1 lipca 2021 15:27
Anna Wyszkoni
Fot. East News

Anna Wyszkoni od jakiegoś czasy nieco wycofała się z show biznesu, jednak wiemy, że pracuje nad nową płytą. Stąd też pewne zmiany, które zaprezentowała na swoim profilu, mianowicie zupełnie nową fryzurę. Wokalistka wspomniała, że już od dawna chciała zaszaleć z taką metamorfozą, ale dopiero nowe zmiany ją do tego nakłoniły. Jak teraz wygląda Anna Wyszkoni?

Anna Wyszkoni zmieniła fryzurę

Wokalistka, która pracuje aktualnie nad nową płytą, postawiła na ostre cięcie i najmodniejszą w tym sezonie wśród gwiazd grzywkę. Od zawsze marzyła o takiej fryzurze, ale zdecydowała się na nią dopiero teraz. Wyszkoni chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, jednak przede wszystkim w kwestii koloru.

W nowej fryzurze Ania Wyszkoni wygląda pięknie i widać, że doskonale się w niej czuje. Grzywka odjęła jej lat a odświeżony kolor podkreślił jej wyjątkową urodę.

Jak Wam się podoba Anna Wyszkoni po metamorfozie?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.