Anna Wyszkoni
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Anna Wyszkoni już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

Od dawna chciała takiej metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 1 lipca 2021 15:27
Anna Wyszkoni
Fot. East News

Anna Wyszkoni od jakiegoś czasy nieco wycofała się z show biznesu, jednak wiemy, że pracuje nad nową płytą. Stąd też pewne zmiany, które zaprezentowała na swoim profilu, mianowicie zupełnie nową fryzurę. Wokalistka wspomniała, że już od dawna chciała zaszaleć z taką metamorfozą, ale dopiero nowe zmiany ją do tego nakłoniły. Jak teraz wygląda Anna Wyszkoni?

Anna Wyszkoni zmieniła fryzurę

Wokalistka, która pracuje aktualnie nad nową płytą, postawiła na ostre cięcie i najmodniejszą w tym sezonie wśród gwiazd grzywkę. Od zawsze marzyła o takiej fryzurze, ale zdecydowała się na nią dopiero teraz. Wyszkoni chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, jednak przede wszystkim w kwestii koloru.

W nowej fryzurze Ania Wyszkoni wygląda pięknie i widać, że doskonale się w niej czuje. Grzywka odjęła jej lat a odświeżony kolor podkreślił jej wyjątkową urodę.

Jak Wam się podoba Anna Wyszkoni po metamorfozie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?