Anna Wyszkoni
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Anna Wyszkoni już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę i jest nie do poznania!

Od dawna chciała takiej metamorfozy!

Aleksandra Frankowska 1 lipca 2021 15:27
Anna Wyszkoni
Fot. East News

Anna Wyszkoni od jakiegoś czasy nieco wycofała się z show biznesu, jednak wiemy, że pracuje nad nową płytą. Stąd też pewne zmiany, które zaprezentowała na swoim profilu, mianowicie zupełnie nową fryzurę. Wokalistka wspomniała, że już od dawna chciała zaszaleć z taką metamorfozą, ale dopiero nowe zmiany ją do tego nakłoniły. Jak teraz wygląda Anna Wyszkoni?

Anna Wyszkoni zmieniła fryzurę

Wokalistka, która pracuje aktualnie nad nową płytą, postawiła na ostre cięcie i najmodniejszą w tym sezonie wśród gwiazd grzywkę. Od zawsze marzyła o takiej fryzurze, ale zdecydowała się na nią dopiero teraz. Wyszkoni chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem, jednak przede wszystkim w kwestii koloru.

W nowej fryzurze Ania Wyszkoni wygląda pięknie i widać, że doskonale się w niej czuje. Grzywka odjęła jej lat a odświeżony kolor podkreślił jej wyjątkową urodę.

Jak Wam się podoba Anna Wyszkoni po metamorfozie?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.