Anna Świątczak
Fot. East News
Ze świata urody

Anna Świątczak znów zmieniła fryzurę! Ta metamorfoza przebiła wszystko!

Gwiazda postawiła na zupełnie nowy kolor!

Aleksandra Frankowska 7 sierpnia 2020 16:30
Anna Świątczak
Fot. East News

Anna Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Gwiazda miała już czerwone i czarne włosy, a zapowiada się, że to jeszcze nie koniec zmian. Lato 2020 sprawiło, że Świątczak ponownie zapragnęła zmian i zafundowała sobie kolejną metamorfozę. Tym razem, za jej całkowitą odmianę odpowiada stylista fryzur wielu celebrytów – Kajetan Góra.

Co dzieje się w życiu Anny Świątczak?

Świątczak rozpoczęła swoją karierę od działalności w zespole Ich Troje. Szybko po dołączeniu do bandu została żoną Michała Wiśniewskiego, lidera zespołu. Był to jednak okres, kiedy czasy świetności Ich Troje już dawno minęły, a Świątczak po rozwodzie z Wiśniewskim szybko opuściła jego szeregi. W dalszym ciągu w mediach pojawiają się plotki na temat jej rzekomego powrotu, który – jak się okazuje – jest prawdą!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#garage #marcincedzynski #kasiakot_makeup

Post udostępniony przez Ania Świątczak (@ania.swiatczak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#matko #zcorko #blackandwhite

Post udostępniony przez Ania Świątczak (@ania.swiatczak)

Anna Świątczak w nowej fryzurze na lato 2020

Zmiany w życiu Anny Świątczak i powrót po niemal 10-letniej przerwie do zespołu byłego męża sprawiły, że gwiazda postanowiła wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Aby była ona spektakularna, wybrała Kajetana Górę, stylistę gwiazd, który zajął się jej nową fryzurą. On też pochwalił się relacją z metamorfozy w swoich social mediach. Anna Świątczak przedłużyła włosy o mniej więcej 10 cm, w formie long boba i została ponownie blondynką. Zdecydowanie jest to jej kolor, prawda? 

Anna Swiatczak zaprezentowala nowa fryzure 2020
Fot. TikTok

Anna Swiatczak zaprezentowala nowa fryzure 2020
Fot. TikTok

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.