Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal
Tylko w VIVIE!

Anna Skura pokazała pierwsze zdjęcie po operacji piersi!

Przypominamy szokującą historię influencerki!

Marta Cieplak 24 września 2021 13:15
Anna Skura, VIVA! 2016
Fot. Marta Wojtal

Anna Skura to jedna z najbardziej znanych w Polsce blogerek. Jej konto What Anna Wears na Instagramie śledzą już 402 tysiące osób. Ania słynie z tego, że bardzo otwarcie i szczerze opowiada na stories o swoim życiu prywatnym – wychowaniu córki, rozwodzie z mężem, a teraz także o bardzo bolesnej i trudnej dla niej operacji. Dlaczego musiała jej się poddać i co chce przekazać Polkom? O tym powiedziała VIVIE!

Zobacz także: Tak Annę Skurę zmienił rozwód: „Wszystkie złe emocje przekształciłam we wdzięczność”

Anna Skura przeszła operację biustu ratującą zdrowie

Najpierw na Instastories Anny Skury pojawiły się wyciskające łzy relacje ze szpitala. Widać było, że gwiazda bardzo cierpi. Ale mówiła o tym bardzo szczerze, bo wiedziała, że sprawa jest bardzo ważna i należy ją nagłośnić. O co chodzi? Okazuje się, że kilka lat temu Anna Skura poddała się nieinwazyjnej metodzie powiększania piersi za pomocą żelu Aquafiling. Zabieg miał być prosty, szybki i bezpieczny. Niestety okazało się, że to nie prawda. Wiele kobiet cierpiało z powodu poważnych powikłań. Jakich? Pacjentki cierpiały z powodu bólu, stanu zapalnego oraz wycieków preparatu w miejscu nakłucia. Niektóre z nich skarżyły się także na otwarte rany. Poza wizualnymi aspektami pojawiały się także ciężkie alergie, a nawet deformacje oraz degradacje tkanki. W skrajnych przypadkach chirurdzy plastycy musieli nawet piersi usuwać!

„Zabieg wykonywany pod skrzydłami znanego lekarza w renomowanej klinice. Żel, który za pomocą ultra małych cięć wprowadzany był w piersi, po 5 latach  miał się wchłonąć. Okazał się trucizną, która skrzywdziła, poddała cierpieniu i oszpeciła wiele kobiet. Metoda, która mimo atestów została wycofana z rynku gdy okazało się, że że żel nie wchłonie się nigdy, jest niebezpieczny, bo może migrować√po ciele i uszkadzać tkanki. Można usunąć go poprzez poważną i bolesną operację, którą właśnie przeszłam” napisała Anna Skura na Instagramie.

Spytaliśmy Anne Skurę czy żałuje tego, że zdecydowała się na ten zabieg. Oto, co nam powiedziała:

Mimo tych ciężkich konsekwencji nie żałowałam ani przez chwilę swojej decyzji. Wierzę, że wszystko w naszym życiu dzieje się po coś i ta lekcja, choć ciężka, miała mnie w życiu czegoś nauczyć.

Dodatkowo Ania przekazuje za naszym pośrednictwem także apel do wszystkich kobiet, które tak jak ona, zdecydowały się skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem żelu Aquafiling: „Jeśli jesteś kobietą, której dotyczy ten problem, proszę zgłoś się na konsultację do Klinicznego Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie na Oddział Chirurgii Plastycznej. Tam zaopiekują się Tobą najlepsi specjaliści”.

Zobacz także: Za Anną Skurą trudny rok... Blogerka pożegnała tatę: „Zmarł nagle, byliśmy w szoku”

Bardzo doceniamy, że Anna Skura tak odważnie opowiedziała swoją historię i że wskazuje miejsce gdzie kobiety, które nadal mają w ciele nie wchłaniający się żel, mogą udać się po pomoc. Cieszymy się też, że gwiazda czuje się już znacznie lepiej.

Opublikowała teraz na Instagramie pierwsze zdjęcie po operacji, na którym widać jej mniejszy biust. Dodała też wzruszający opis:

Kiedyś tak bardzo bałam się stawić twarz prawdzie, zmierzyć się z lękiem i strachem, że wolałam po prostu myśleć, że czegoś nie ma🤭Dziś nie boje się już stawiać czoła temu, co jest niewygodne i poza moją strefą komfortu. A Ty jaką masz z tym relacje?

Anna Skura po operacji piersi
Fot. Instagram/Anna Skura

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.