Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz
O tym się mówi!

Anna Skura pokazała bliznę 11 tygodni po operacji piersi!

Fani wspierają ją w komentarzach!

Aleksandra Frankowska 25 października 2021 10:27
Anna Skura, VIVA! 12/2021, Anna Skura, VIVA! czerwiec 2021
Fot. Kuba Koniewicz

Ponad 402 tys. fanów na Instagramie, przepiękne zdjęcia z podróży i życie jak z bajki. Tak wygląda profil Anny Skury, jednej z najpopularniejszych blogerek w Polsce, prowadzącej konto "What Anna Wears". Okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Niedawno Anna Skura rozwiodła się z mężem i musiała odnaleźć się w roli samotnej mamy. Doszły do tego również problemy zdrowotne i trudna operacja piersi. Dziś Skura na swoim Instagramie pokazuje bliznę po 11 tygodniach od zabiegu i motywuje kobiety do dbania o swoje zdrowie.

CZYTAJ TEŻ: Anna Skura pokazała pierwsze zdjęcie po operacji piersi!

Anna Skura o operacji biustu – odważnie eksponuje bliznę

Minęło 11 tygodni od operacji biustu, którą przeszła Anna Skura. Kilka lat temu blogerka poddała się nieinwazyjnej metodzie powiększania piersi, z wykorzystaniem żelu Aquafiling. Wszystko miało trwać chwilę, a zabieg miał być całkowicie bezpieczny dla jej zdrowia. Prawda okazała się być jednak zupełnie inna. Ból, stany zapalne, wycieki preparatu w miejscach nakłuć - takie objawy miała część kobiet, która poddała się zabiegowi. Komplikacje zaczęły pojawiać  się również u blogerki.

„Zabieg wykonywany pod skrzydłami znanego lekarza w renomowanej klinice. Żel, który za pomocą ultra małych cięć wprowadzany był w piersi, po 5 latach miał się wchłonąć. Okazał się trucizną, która skrzywdziła, poddała cierpieniu i oszpeciła wiele kobiet. Metoda, która mimo atestów została wycofana z rynku gdy okazało się, że że żel nie wchłonie się nigdy, jest niebezpieczny, bo może migrować po ciele i uszkadzać tkanki. Można usunąć go poprzez poważną i bolesną operację, którą właśnie przeszłam”, napisała Anna Skura na Instagramie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Skura o rozstaniu z mężem: „Najtrudniejsza jest ta decyzja, a ona u nas już zapadła...”

Dziś Skura dumnie pokazuje bliznę pod piersią, która ma już 11 tygodni. To właśnie wtedy poddała się operacji usunięcia szkodliwego preparatu, chcąc wrócić do zdrowia i zapomnieć o przykrych konsekwencjach zabiegu sprzed lat.

Anna Skura apeluje do kobiet, aby nie lekceważyły problemu!

W wywiadzie, którego Anna Skura udzieliła serwisowi viva.pl, apeluje do kobiet, które poddały się zabiegowi powiększania piersi z wykorzystaniem żelu Aquafiling.

 „Jeśli jesteś kobietą, której dotyczy ten problem, proszę zgłoś się na konsultację do Klinicznego Szpitala im. Orłowskiego w Warszawie na Oddział Chirurgii Plastycznej. Tam zaopiekują się Tobą najlepsi specjaliści”.

Cieszymy się, że Anna Skura wraca do zdrowia i jesteśmy dumni, że otwarcie poruszyła tak ważną kwestię, o której być może wiele kobiet bało się mówić głośno! 

Anna Skura blizna
Fot. Instagram @whatannawears

TAGI #Anna Skura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.