Anna Nowak Ibisz Instagram
Fot. Instagram@anna_nowak_ibisz_official
Metamorfozy gwiazd

Ależ piękność! Anna Nowak Ibisz pokazała zachwycające zdjęcia ze studiów!

Te fotografie po prostu trzeba zobaczyć!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2021 19:30
Anna Nowak Ibisz Instagram
Fot. Instagram@anna_nowak_ibisz_official

Uwielbiana przez widzów Anna Nowak Ibisz pokazała właśnie na Instagramie zdjęcia z młodości, a konkretnie z czasów studiów w łódzkiej filmówce. Część z nich wykonał znany fotograf, Robert Wolański, który pracuje także dla VIVY! To nie lada gratka, bo gwiazda rzadko okazuje stare fotografie. Tylko zobaczcie!

Anna Nowak Ibisz pokazała zdjęcia z czasów studiów!

Anna Nowak Ibisz zyskała sympatię widzów dzięki uwielbianemu programowi Pani Gadżet wyświetlanemu na antenie TVN Style od 2012 roku. Format okazał się zresztą takim hitem, że w 2019 roku powstał kolejny – Pani Gadżet Erotycznie. Mało kto jednak pamięta, że Anna Nowak Ibisz jest też aktorką! Skończyła wydział aktorski na słynnej łódzkiej PWSFTviT. Już podczas studiów grała w pierwszej operze mydlanej kręconej dla niemieckiej telewizji! Potem związała się z warszawskim Teatrem Studio.

To właśnie na studiach poznała Roberta Wolańskiego i Andrzeja Sawczuka, którzy są autorami niezwykłych zdjęć, którymi gwiazda podzieliła się na Instagramie!

Tylko tych dwóch studentów wydziału operatorskiego PWSFTV i T w Łodzi, Andrzej Sawczuk i Robert Wolański @robertwolanski potrafili uchwycić to coś we mnie ... patrzyli, obserwowali mnie i mówili; chodź Anula - masz taką inną urodę - zrobię Ci fajne zdjęcia, poćwiczymy. 

„Po szkole los rzucił nas w różne strony świata ale pamiętam czasy w Paryżu i małe studio fotograficzne, gdzie pracował Robert Wolański i właśnie tam powstawały te zdjęcia . Ja nagrywałam wtedy serial „ Lindenstrasse” w Kolonii a Robert pracował dla francuskich magazynów modowych, tak zaczynaliśmy . Do dzisiaj jesteśmy przyjaciółmi i kibicujemy sobie nawzajem-:)”, napisała pod postem.

Musimy przyznać, że zdjęcia są zachwycające! A Anna Nowak Ibisz po prostu hipnotyzuje na nich spojrzeniem. Do tego widać, że cała jej twarz usiana była piegami, które dodawały jej tylko uroku! Fani gwiazdy TVN też są tego samego zdania:

Rzeczywiście, ma pani to Coś!!!! Rewelacyjne zdjęcia Pozdrawiam 👋👋👋👋👋

Boskie

Nieprzemijające piękno 👍

Hipnotyzujące zdjęcia. Ale też uroda nieoczywista, piękna! I cudowny kolor oczu. 

Zachwytom nad urodą Anny Nowak nie ma końca, ale pojawiają się też komentarze, że „im starsza, tym piękniejsza”! I my się do nich przyłączamy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.