Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Mucha zdecydowała się na nową fryzurę podczas kwarantanny!

Czy aktorka sama ścięła sobie włosy?

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2020 12:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha to kolejna gwiazda, która zdecydowała dla własnego bezpieczeństwa zostać w domu. Wolny czas spędza se swoimi dziećmi i widać, że nie brakuje im zajęć. Na Instagramie aktorka znana z serialu M jak Miłość, postanowiła pokazać, jak wspólne się bawią. To niecodzienny widok, ponieważ aktorka rzadko kiedy chwali się wspólnymi fotografiami z Teodorem i Stefanią. Mimo to, to właśnie Mucha szczególnie przykuła naszą uwagę... Nawet, gdy zostaje w mieszkaniu, stawia na modne stylizacje. Dodatkowo postanowiła nieco odświeżyć swoją fryzurę i zrobiła sobie grzywkę. Jak teraz wygląda gwiazda?

Anna Mucha zrobiła nową fryzurę na kwarantannie?

Do tej pory jurorka w programie Dance, Dance, Dance miała długie, ciemne włosy. Rzadko kiedy decydowała się na ogromne metamorfozy, jednak eksperymentowała z nowymi upięciami. Teraz podczas pandemii koronawirusa, gdy wszystkie zakłady fryzjerskie zostały zamknięte na jakiś czas, każda z nas musi zrezygnować z koloryzacji czy nowego cięcia. Mimo to, w social mediach Mucha pokazała się w nowej fryzurze, - czy zrobiła ją sama? Artystka zdecydowała się na prostą grzywkę, która pasuje do jej kształtu twarzy. Jeśli ścinała ją samodzielnie, musimy przyznać, że wyszło jej świetnie! Koniecznie zobaczcie poniższe zdjęcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.