Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Anna Mucha wygląda przepięknie. Pokazała swój nowy uśmiech!

Jak teraz wyglądają jej zęby?

Redakcja VIVA! 19 grudnia 2020 18:42
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Karierę zaczynała już jako dziecko, obecnie nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Gra w serialach, filmach, w jej portfolio nie brakuje też udziału w reklamach, czy programach rozrywkowych. Regularnie pojawia się także na deskach teatrów. Anna Mucha od zawsze prezentowała również ogromny dystans do siebie. Lubiła swój wygląd, zmieniała wizerunek, zaskakiwała nowymi pomysłami. Od dawna wspominała w wywiadach, że przeszkadzają jej krzywe zęby. Uważała, że powinny być proste, białe, marzył jej się piękny szeroki uśmiech.

Anna Mucha i jej nowy piękny uśmiech w 2020

Tuż przed Nowym Rokiem 2021, Anna Mucha postanowiła pokazać fanom swoją wielką metamorfozę. Aktorka zdecydowała się udać się do ortodonty i popracować nad swoimi zębami, które jak sama przyznaje, nie były idealnie proste. Pochwaliła się ujęciem prosto z gabinetu.

I pomyśleć, że kiedyś upierałam się, że moje krzywulce dodają mi charakteru.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.