Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Anna Mucha została umalowana i wystylizowana przez 10-letnią córeczkę!

Dzięki niej wygląda jak Victoria Beckham!

Marta Cieplak 5 sierpnia 2021 13:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha uwielbia zaskakiwać nietypowymi, często bardzo seksownymi stylizacjami i makijażami. Jej ostatnie zdjęcie szokuje tym razem jednak z innego powodu – okazuje się, że umalowała ją do niego jej dziesięcioletnia córka! A wygląda na nim jak siostra bliźniaczka Victorii Beckham!

Zobacz także: Natalia Kukulska ma nową makijażystkę – od teraz maluje ją córeczka!

Anna Mucha umalowana przez córkę

Anna Mucha jest nie tylko aktorką, ale także aktywną influencerką na Instagramie. Jej profil obserwuje w tej chwili już ponad 876 tysięcy osób. Dzięki takim zasięgom oraz występom w jury w show Dance, Dance, Dance w TVP znalazła się w gronie 50 najbardziej wpływowych kobiecych marek roku 2020 magazynu Forbes. Jednak najważniejszą życiową rolą Anny Muchy jest macierzyństwo. Jej dziesięcioletnia córka Stefania i 7-letni Teodor to jej oczka w głowie. 

Zobacz także: Anna Mucha pokazała wnętrza pokoju córki Stefanii! Jest bajecznie

Jak widać na ostatnim zdjęciu na Instagramie, Stefania jest bardzo utalentowaną dziewczynką. To ona odpowiada właśnie za stylizację i makijaż gwiazdy, w którym uwagę przykuwają przede wszystkim piękne, wyraziste kreski na powiece wykonane eyelinerem. A z ich namalowaniem kłopoty mają przecież nawet dorosłe kobiety. Jesteśmy pod wrażeniem!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Musimy przyznać, że fascynator z woalką w kropki to odważny pomysł do dziennej stylizacji, ale doceniamy kreatywność dziesięciolatki.

Pod postem też pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Ma talent 😍🔥❤️

Bravo dla córci 👏 idealna stylizacja😍

Zdolna dziewczyna 😍

Pięknie jak Wiktoria Beckham na weselu księcia Williama i Kate Middleton w kwietniu 2011 roku😍🖤

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.