Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Metamorfozy gwiazd

Anna Mucha inspiruje nową fryzurą na święta!

Aktorka jest teraz ruda! „Cała Ty” piszą fani w komentarzach

Marta Cieplak 18 grudnia 2019 12:30
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha przyzwyczaiła nas do tego, że dość często pokazuje się w nietypowych fryzurach (było już nawet afro) i kolorach – za sprawą teatralnych peruk. Ale takiego odcienia włosów jeszcze nie miała. Najnowsze zdjęcie aktorki na jej Instagramie wprowadziło fanów w osłupienie – ma na nim rude włosy niczym Ania z Zielonego Wzgórza! „Rudy to nie kolor, ale charakter!” piszą fani pod zdjęciem. Zgadzacie się?

Anna Mucha w rudych włosach

Musimy przyznać, że ten kolor włosów bardzo jej pasuje! Idealnie podkreśla ciepły odcień skóry aktorki i kolor jej oczu. Nam podoba się chyba nawet bardziej niż klasyczny brąz, do którego nas przyzwyczaiła.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

podobno rudy to nie kolor, to charakter 😎 #nowa

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Trudno jest stwierdzić, czy nowy odcień włosów to peruka czy jednak decyzja na dłużej. Zdjęcie zostało bowiem wstawione 14 godzin temu, a na Instastories sprzed 17 godzin gwiazda miała jeszcze ciemne włosy... Pewnie okaże się w ciągu kilka dni. Jeśli to jednak chwilowy kaprys albo zabawa, będziemy namawiać Annę Muchę by zmieniła kolor na stałe, bo prezentuje się w nim doskonale!

Fani są tego samego zdania: „Super kolor 😍”, „Ale pięknie 😍”, „Dla mnie bomba”, „Wow Anka! Super”. Niektórzy komplementują aktorkę pisząc, że nawet łysa wyglądałaby pięknie! A Ty w którym uczesaniu najbardziej lubisz Anię Muchę? 

Anna Mucha w makijażu i bez
Fot. Instagram@taannamucha

Anna Mucha w makijażu i bez
Fot. Instagram@taannamucha

Anna Mucha w makijażu i bez
Fot. Instagram@taannamucha

 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.