Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Ze świata urody

Anna Mucha już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 11:28
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha od lat zmienia swój wizerunek. Gwiazda uwielbia też szokować fanów. Jej metamorfozy obserwują z zapartym tchem. Przy okazji reklamy nowych kosmetyków, aktorka postanowiła pochwalić się kolejną zmianą wyglądu, która spotkała się z ogromną aprobatą fanów. Cóż, przy takiej aparycji jaką ma Mucha, nie mogłoby być inaczej!

Anna Mucha zmieniła fryzurę 2020

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy z dość bliska przedstawia aktorkę, która prezentuje nie tylko kosmetyki, ale również… nową fryzurę! Anna Mucha została bowiem blondynką i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Jej charakterystyczne ciemne włosy zniknęły, zostały wyraźnie rozjaśnione. Efekt jest spektakularny, a fani aktorki oszaleli na punkcie jej nowego looku!

Anna Mucha nie może opędzić się od komplementów

Mucha to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego słynie z metamorfoz, jednak zazwyczaj dotyczyły one jej figury. Ponieważ jest miłośniczką dobrego jedzenia, otwarcie przyznaje, że nie przestaje ćwiczyć, aby utrzymywać zgrabną sylwetkę. Swego czasu nosiła również krótką fryzurę, jednak odkąd została mamą, jest wierna długim włosom w stylu księżnej Kate. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu kolorystycznym? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.