Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Ze świata urody

Anna Mucha już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 11:28
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha od lat zmienia swój wizerunek. Gwiazda uwielbia też szokować fanów. Jej metamorfozy obserwują z zapartym tchem. Przy okazji reklamy nowych kosmetyków, aktorka postanowiła pochwalić się kolejną zmianą wyglądu, która spotkała się z ogromną aprobatą fanów. Cóż, przy takiej aparycji jaką ma Mucha, nie mogłoby być inaczej!

Anna Mucha zmieniła fryzurę 2020

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy z dość bliska przedstawia aktorkę, która prezentuje nie tylko kosmetyki, ale również… nową fryzurę! Anna Mucha została bowiem blondynką i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Jej charakterystyczne ciemne włosy zniknęły, zostały wyraźnie rozjaśnione. Efekt jest spektakularny, a fani aktorki oszaleli na punkcie jej nowego looku!

Anna Mucha nie może opędzić się od komplementów

Mucha to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego słynie z metamorfoz, jednak zazwyczaj dotyczyły one jej figury. Ponieważ jest miłośniczką dobrego jedzenia, otwarcie przyznaje, że nie przestaje ćwiczyć, aby utrzymywać zgrabną sylwetkę. Swego czasu nosiła również krótką fryzurę, jednak odkąd została mamą, jest wierna długim włosom w stylu księżnej Kate. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu kolorystycznym? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?