Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Ze świata urody

Anna Mucha już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 21 października 2020 11:28
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha od lat zmienia swój wizerunek. Gwiazda uwielbia też szokować fanów. Jej metamorfozy obserwują z zapartym tchem. Przy okazji reklamy nowych kosmetyków, aktorka postanowiła pochwalić się kolejną zmianą wyglądu, która spotkała się z ogromną aprobatą fanów. Cóż, przy takiej aparycji jaką ma Mucha, nie mogłoby być inaczej!

Anna Mucha zmieniła fryzurę 2020

Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy z dość bliska przedstawia aktorkę, która prezentuje nie tylko kosmetyki, ale również… nową fryzurę! Anna Mucha została bowiem blondynką i trzeba przyznać, że wygląda obłędnie! Jej charakterystyczne ciemne włosy zniknęły, zostały wyraźnie rozjaśnione. Efekt jest spektakularny, a fani aktorki oszaleli na punkcie jej nowego looku!

Anna Mucha nie może opędzić się od komplementów

Mucha to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Była dziewczyna Kuby Wojewódzkiego słynie z metamorfoz, jednak zazwyczaj dotyczyły one jej figury. Ponieważ jest miłośniczką dobrego jedzenia, otwarcie przyznaje, że nie przestaje ćwiczyć, aby utrzymywać zgrabną sylwetkę. Swego czasu nosiła również krótką fryzurę, jednak odkąd została mamą, jest wierna długim włosom w stylu księżnej Kate. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu kolorystycznym? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.