Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Metamorfozy gwiazd

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę!

Zrobiła to... na prośbę fanów!

Marta Cieplak 27 września 2019 10:29
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska od pewnego czasu nosiła bardzo długą grzywkę, lekko zasłaniającą jej oczy. Fanom takie uczesanie nie bardzo się podobało – pisali to w komentarzach na Instagramie trenerki. W końcu gwiazda uległa i zdecydowała się na cięcie. Wróciła do swojego klasycznego looku.

Anna Lewandowska z grzywką i bez grzywki

„Mówiliście ostatnio, że moja grzywka jest za długa, także Marylka uratowała mnie ponownie i grzywka powróciła do normalnej długości. Może być? Czy lepiej bez grzywki?” zapytała fanów. Przy okazji pokazała zdjęcia z zaczesaną do góry grzywką.

Anna Lewandowska bez grzywki
Fot. Instagran@annalewandowskahpba

Jak Wam się podoba w wersji bez grzywki? Poniżej zobaczycie ujęcie tuż przed tym, jak nożyczki poszły w ruch!

Anna Lewandowska z długą grzywką
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

A jak teraz wygląda Ania? Wróciła do klasycznego looku z długą, ale nie za długą grzywką. I to jest chyba najlepszy wariant – wygląda w nim doskonale, a do tego taka grzywka nie przeszkadza w treningach!

Anna Lewandowska i Marylka Duda
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Za fryzurę odpowiedzialna jest jak zawsze Marylka Duda z Duda Hair Design, która strzyże także Roberta Lewandowskiego. Pamiętacie jego wygoloną we wzór fryzurę? To także jej dzieło!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.