Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
METAMORFOZY GWIAZD

Anna Lewandowska zdecydowała się na nową fryzurę. Jak teraz wygląda?

Trenerka przeszła dużą zmianę?

Redakcja VIVA! 17 czerwca 2020 12:31
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

W ostatnim czasie życie Anny Lewandowskiej znacznie się zmieniło, ponieważ miesiąc temu na świat przyszła jej druga córka Laura. Trenerka w ciągu dnia jest mamą na pełen etat, nie odpuszcza jednak ćwiczeń, diety, a ponadto, jak zdradziła, pracuje nad nową książką. Mimo, że na co dzień żona Roberta Lewandowskiego ma mnóstwo obowiązków, ostatnio znalazła chwilę tylko dla siebie i udała się do... fryzjera. Metamorfozą włosów pochwaliła się na Instagramie, jak teraz prezentuje się trenerka? Koniecznie zobaczcie!

Anna Lewandowska modna fryzura 2020

Na Intagramie trenerka postanowiła wrzucić zdjęcie z salonu fryzjerskiego i podzielić się nowym wizerunkiem. Dodatkow podkreśliła, jak ważne jest znalezienie od czasu do czasu chwili tylko dla siebie. Lewandowska delikatnie skróciła swoje włosy i odświeżyła kolor. Tym razem możemy ją zobaczyć w modnym od kilku sezonów ombre. Dodatkowo Ania zdecydowała się na wyprostowanie włosów. Ta zmiana od razu spodobała się jej obserwatorom, pod fotografią nie zabrakło miłych komentarzy:

Super Ania 😘

Fenomenalnie 💖💖

Według nas nowy look bardzo pasuje Ani Lewandowskiej. A Wam jak podoba się ta zmiana? Zdecydowalibyście się na podobną fryzurę oraz kolor?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.