lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Anna Lewandowska zdecydowała się na laminację brwi!

Efekt przeszedł jej najśmielsze oczekiwania!

Aleksandra Frankowska 25 maja 2021 19:27
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego i mama Klary oraz Laury może pochwalić się niesamowitą urodą. Trenerka ma nie tylko zgrabne i wysportowane ciało, ale również bardzo dba o swoją skórę i włosy. Tym razem na Instagramie pokazała efekt jaki osiągnęły jej brwi po pierwszej w życiu laminacji u kosmetyczki. Anna Lewandowska była wyraźnie zdziwiona i nie spodziewała się takiego efektu. Jak wygląda teraz żona Roberta Lewandowskiego?

Czytaj też: Na czym Anna i Robert Lewandowscy zarabiają fortunę?

Anna Lewandowska po zabiegu laminacji brwi

Wizerunek Anny Lewandowskiej jest zawsze spójny – bardzo gustowny i z klasą. Gwiazda unika ekstrawagancji i mocnego makijażu. Stawia na naturalność i wysublimowany smak. Jej kasztanowe włosy to efekt namowy męża, który woli brunetki!

Grzywka, którą nosi od jakiegoś czasu odmłodziła ją o kilka lat i dodała dziewczęcej urody.

Zobacz też: Anna Lewandowska zdobyła się na szczere wyznanie. Jak naprawdę wygląda ich małżeństwo z Robertem?

Anna Lewandowska pochwaliła się na InstaStory efektem po laminacji brwi. Był to jej pierwszy tego typu zabieg i jak sama napisała, jej buzia stała się bardziej wyrazista. Rzeczywiście, brwi wyraźnie się zagęściły i lekko przyciemniły.

Jak Wam się podoba Anna Lewandowska po tym zabiegu kosmetycznym? 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?