Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram
Ze świata urody

Anna Lewandowska zabrała córki do fryzjera. Klara przeszła niezwykłą metamorfozę!

Wygląda jak prawdziwa księżniczka!

Aleksandra Frankowska 26 sierpnia 2020 11:30
Anna Lewandowska córki
Fot. Instagram

Anna Lewandowska wspaniale dzieli rolę mamy z byciem trenerką i prowadzeniem własnego biznesu. Po finale Ligi Mistrzów zdradziła również, że nie zatrudnia niań do pomocy w opiece nad córkami – sama doskonale sobie radzi. Starsza córeczka Klara, pomaga mamie w opiece nad Laurą. Niedawno Lewandowska wybrała się z córkami do fryzjera, co uwieczniła na swoim Instagramie. Sławna mama dba o to, aby jej córeczki nigdy nie nudziły się nawet podczas jej zawodowych obowiązków. Nic dziwnego, że u fryzjera na małą metamorfozę załapała się również Klara!

Anna Lewandowska w roli mamy

Mała Laura Lewandowska ma już trzy miesiące, a jej mama wróciła do życia zawodowego. Podczas służbowych obowiązków, żona Roberta Lewandowskiego nie oddaje córek pod opiekę niań. Dziewczynki zawsze jej towarzyszą, a gwiazda dba o to, aby nigdy się nie nudziły. Trzeba przyznać, że trenerka genialnie sprawdza się w roli mamy dwóch dziewczynek. W swoich social mediach chętnie dzieli się kadrami ze wspólnych chwil, które są bardzo urozmaicone pod względem zajęć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wizyta Lewandowskich u fryzjera

Anna Lewandowska zrelacjonowała swoim fanom ostatnią wizytę u fryzjera, podczas której towarzyszyły jej córeczki. Klara jest bardzo związana ze swoją mamą i na każdym kroku próbuje ją naśladować, nie tylko wykonując jej ćwiczenia. Tym razem dziewczynka załapała się na małą metamorfozę. Anna Lewandowska, która odświeżyła nieco swój look, pozwoliła również na trochę radości swojej córeczce, którą uczesała jedna z fryzjerek. Na głowie trzylatki pojawiła się fryzura w stylu francuskiego, plecionego dookoła głowy warkocza. To prawdziwa nowość, ponieważ zazwyczaj dziewczynkę można zobaczyć na zdjęciach jej sławnych rodziców w rozpuszczonych włoskach. Z pewnością nowa fryzura w stylu księżniczki przyniosła Klarze dużo radości! 

Anna Lewandowska poszła z corkami do fryzjera 2020
Fot. Instagram

Anna Lewandowska poszła z corkami do fryzjera 2020
Fot. Instagram

Anna Lewandowska poszła z corkami do fryzjera 2020
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.