VIVA! Tylko u nas

Anna Lewandowska postanowiła odświeżyć swoją fryzurę!

Zobacz, jak teraz wygląda!

Marta Cieplak 6 lutego 2019 11:30
Nowa fryzura Lewandowskiej
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Nadszedł czas zmian – niemal codziennie któraś z polskich gwiazd pokazuje się w nowym uczesaniu lub nowym kolorze włosów. Do tego grona dołączyła Anna Lewandowska, która postanowiła odświeżyć swoje uczesanie stawiając na jaśniejsze końcówki.

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę i... fryzjera!

Do tej pory za spektakularne zmiany w wizerunku Anny Lewandowskiej odpowiadała Maryla Duda, która strzyże gwiazdę w Warszawie. Tym razem jednak Anna zdecydowała się odwiedzić fryzjera z Monachium, do którego chodzi Robert. Efekt? Delikatnie rozjaśnione włosy od połowy ich długości, do tego delikatnie pofalowane. Musimy przyznać, że prezentują się świetnie. Jaśniejszy kolor rozświetlił twarz celebrytki, dzięki czemu wygląda jeszcze młodziej!

Grzywka na szczęście pozostała bez zmian – osobiście bardzo lubimy ten look! A Wam jak się podoba? Myślicie, że na wiosnę kobiety będą prosić fryzjerów o uczesanie „na Lewandowską”?

Nowa fryzura Lewandowskiej
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Tak nowa fryzura wyglądała tuż po wyjściu z salonu

Nowa fryzura LewandowskiejNowa fryzura Lewandowskiej
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

A tak, gdy włosy są proste. Którą wersję wolicie?

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!