Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Metamorfozy gwiazd

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejną metamorfozą!

Na jaką fryzurę zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 3 marca 2021 14:30
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska nie spoczywa na laurach. Zaledwie kilka tygodni temu dorzuciła nowe treningi do swojej aplikacji, a już nagrała kolejne! Przy okazji pokazała się w nowej fryzurze zainspirowanej zawodniczkami boksu. To wcale nas nie dziwi, bo co chwila Anna udowadnia, że jest prawdziwą fighterką.

Nowa fryzura Anny Lewandowskiej 2021

Aplikacja Anny Lewandowskiej z dietą i ćwiczeniami to absolutny hit. Jako pierwsza na świecie pomyślała w niej także o dojrzałych kobietach i kilka tygodni temu wypuściła treningi dla pań po 50. roku życia, które prowadzi Jolanta Bojarska-Ferenc. Do tego codziennie uzupełnia zdrowe menu o filmiki instruktażowe, które mają jeszcze bardziej ułatwić gotowanie użytkowniczkom aplikacji. A gdyby tego było mało, żona Roberta Lewandowskiego postanowiła nagrać właśnie kolejne treningi składające się aż z 250 ćwiczeń! To wydarzenie gwiazda relacjonowała na swoim Instagramie i można było zobaczyć, że faktycznie była po całym dniu wykończona.

Anna Lewandowska nowa fryzura 2021
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Nas zachwyciła jednak nie tylko jej świetna forma i zapał do pomocy innym, ale także fryzura. Anna wybrała na wymagający trening wygodne uczesanie z dwoma warkoczykami w bokserskim stylu, zaplecionymi od czubka głowy. I wyglądała w nich świetnie!

Anna Lewandowska nowa fryzura warkoczyki 2021
Fot. Instagram@annalewandowskahpba

Naszym zdaniem to idealny pomysł nie tylko na ćwiczenia, ale także do noszenia na co dzień. To konkretne uczesanie wyczarowała zaufana fryzjerka gwiazdy, Marylka Duda z Duda Hair Design, ale jesteśmy pewni, że można zrobić je samodzielnie w domu. A na pewno warto sprórbować!

Jak Wam się podoba Anna w takiej wersji? Wolicie ją w związanych czy rozpuszczonych włosach? Nam trudno się zdecydować. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?