lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Anna Lewandowska w naturalnej wersji zachwyciła fanów! Bez makijażu i w kręconych włosach!

Tak trenerka spędzała urlop z mężem!

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2021 12:27
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska uważana jest za uosobienie piękna i ikonę stylu. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego chętnie udziela się w swoich social mediach, gdzie w ostatnich dniach relacjonowała urlop z mężem na słonecznej Sardynii. Pokazała się również w bardzo naturalnej wersji, bez makijażu i w fryzurze, którą zafundowała jej słona woda Morza Śródziemnego. Jak wyglądała Anna Lewandowska?

Czytaj też: Anna Lewandowska podzieliła się złotą radę dotyczącą cellulitu!

Anna Lewandowska w wersji saute na urlopie

Konto Lewandowskiej na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony fanów. Codziennie na jej profilach – bo prowadzi ich kilka – można znaleźć nowe materiały, nie tylko z jej prywatnego życia, ale również treningi, porady dietetyczne oraz informacje dla młodych mam.

Niedawno celebrytka skończyła urlop we Włoszech, gdzie na kilka dni udała się z mężem. Na jednym ze zdjęć trenerka pozuje bez makijażu i na dodatek w potarganych przez wiatr i skręconych przez morską wodę włosach. Jak sama przyznała, to jej ulubiona wersja siebie.

T-shirty w stylu Anny Lewandowskiej:

Zobacz też: Dlaczego Anna Lewandowska się nie waży? Czego się boi?

Mój ulubiony look podczas wakacji! Potargane włosy, sól morska+wiatr, boso, bez makijażu i najważniejsze - z uśmiechem na twarzy. Totalny chill... Summer chill"– napisała w opisie.

Fani są zachwyceni naturalną wersją Lewandowskiej. Pod jej zdjęciem z urlopu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy z komplementami, zarówno od mężczyzn, jak i kobiet!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.