lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Anna Lewandowska w naturalnej wersji zachwyciła fanów! Bez makijażu i w kręconych włosach!

Tak trenerka spędzała urlop z mężem!

Aleksandra Frankowska 12 lipca 2021 12:27
lifting według Ani Lewandowskiej
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska uważana jest za uosobienie piękna i ikonę stylu. Trenerka i żona Roberta Lewandowskiego chętnie udziela się w swoich social mediach, gdzie w ostatnich dniach relacjonowała urlop z mężem na słonecznej Sardynii. Pokazała się również w bardzo naturalnej wersji, bez makijażu i w fryzurze, którą zafundowała jej słona woda Morza Śródziemnego. Jak wyglądała Anna Lewandowska?

Czytaj też: Anna Lewandowska podzieliła się złotą radę dotyczącą cellulitu!

Anna Lewandowska w wersji saute na urlopie

Konto Lewandowskiej na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony fanów. Codziennie na jej profilach – bo prowadzi ich kilka – można znaleźć nowe materiały, nie tylko z jej prywatnego życia, ale również treningi, porady dietetyczne oraz informacje dla młodych mam.

Niedawno celebrytka skończyła urlop we Włoszech, gdzie na kilka dni udała się z mężem. Na jednym ze zdjęć trenerka pozuje bez makijażu i na dodatek w potarganych przez wiatr i skręconych przez morską wodę włosach. Jak sama przyznała, to jej ulubiona wersja siebie.

Zobacz też: Dlaczego Anna Lewandowska się nie waży? Czego się boi?

Mój ulubiony look podczas wakacji! Potargane włosy, sól morska+wiatr, boso, bez makijażu i najważniejsze - z uśmiechem na twarzy. Totalny chill... Summer chill"– napisała w opisie.

Fani są zachwyceni naturalną wersją Lewandowskiej. Pod jej zdjęciem z urlopu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy z komplementami, zarówno od mężczyzn, jak i kobiet!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.