Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Ze świata urody

Anna Lewandowska pokazała goły brzuch w 5 miesiącu ciąży!

Wygląda świetnie!

Redakcja VIVA! 14 grudnia 2019 16:01
Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to wspaniała mama 2,5 rocznej Klary. Razem z mężem Robertem Lewandowskim bardzo angażują się w życie rodzinne i rozwój swojej córki. Kiedy parę tygodni temu ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka, reakcje fanów były bardzo pozytywne. Oddani fani popularnej pary zastanawiają się jakiej płci będzie drugie dziecko Anny i Roberta Lewandowskich. Czy Klara będzie miała siostrę czy brata? Oczy wszystkich zwrócone są na Annę, jak czuje się w ciąży, czy pracuje równie aktywnie jak wcześniej? Jak wygląda jej sylwetka? Trzeba przyznać, że trenerka wygląda naprawdę świetnie, promienieje w ciąży i nie odpuszcza w sprawach zawodowych. Bywa na konferencjach, udziela się w social mediach i towarzyszy swojemu mężowi podczas ważnych imprez. Ostatnio pojawiła się w pięknej czerwonej sukni na na mikołajkowej imprezie FC Bayern!

Jak Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i jak wygląda jej brzuch w 5 miesiącu ciąży?

Ania chętnie udziela swoim obserwatorkom rad na temat treningów w ciąży. Zachęca do aktywności, o ile nie ma ku temu przeciwwskazań. Tym razem poruszyła temat tętna podczas ćwiczeń przyszłych mam. Wpis opatrzyła swoim zdjęciem, na którym trzyma się za spory brzuszek. Anna prezentuje bardzo pozytywne podejście do kwestii treningów w ciąży. Uważa, że jeśli lubimy ruch nie powinnyśmy go sobie odmawiać. Ruch w ciąży jest wskazany oczywiście w odpowiednich proporcjach, powinien być dostosowany do zaleceń lekarza i możliwości każdej mamy. Trzeba przyznać, że zdjęcia trenerki są bardzo motywujące. Ciąża służy Annie Lewandowskiej! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.