Anna-Lewandowska-kostium-za-29-zł
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała brzuch niecałe 3 tygodnie po porodzie!

Udało jej się wrócić do formy sprzed ciąży?

Redakcja VIVA! 25 maja 2020 14:30
Anna-Lewandowska-kostium-za-29-zł
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to miłośniczka zdrowego trybu życia. Z ćwiczeń i trzymania diety nie zrezygnowała nawet podczas ciąży. Trzy tygodnie temu przyszła na świat jej druga córka Laura. Mogłoby się wydawać, że młoda mama potrzebuje kilka tygodni na regenerację, aby wrócić do starych nawyków. Jednak nie w przypadku trenerki! Na swoim Instagramie Ania pokazała zdjęcia, na których widać, jak wygląda jej brzuch trzy tygodnie po urodzeniu dziecka! Czy po ciążowych krągłościach nie zostało ani śladu?

Anna Lewandowska po ciąży

Trenerka na swoim Instagramie chętnie dzieli się swoimi sprawdzonymi przepisami na posiłki, a także pokazuje swoje autorskie ćwiczenia. W ten sposób pomogła setkom kobiet przejść na zdrowy tryb życia oraz pozbyć się niechcianych kilogramów. Aby motywować swoich fanów, pokazuje zdjęcia przed i po metamorfozie. Na fotografii Ania zaprezentowała zestawienie, na którym widać jej ciążowe kształty, gdy na świat miała przyjść Klara, a także zdjęcie rok po porodzie. Trzeba przyznać, że jej figura dzięki zdrowemu trybowi życia zmieniła się nie do poznania. Poniżej Lewandowska pokazała powiększony brzuszek z ostatniej ciąży i trzy tygodnie po porodzie. To na obserwatorach zrobiło prawdziwe wrażenie. Aż trudno uwierzyć, że w tak ekspresowym tempie udało się jej pozbyć dodatkowych kilogramów! Ania dopiero rozpoczęła ćwiczenia i nadal stara się wrócić do figury sprzed 9 miesięcy, mimo to obserwatorzy są pod wrażeniem:

Pięknie Aniu 💪👏🏻💪 W każdym momencie życia jesteś inspiracją!!! Ściskam 😘😘

Jak wrócić do formy sprzed ciąży? Ania Lewandowska zdradziła, że to przede wszystkim zasługa ćwiczeń:

chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fiz. przed i w trakcie ciąży...

Anna Lewandowska metamorfoza

Mimo, że rodzina Lewandowskich się powiększyła, Ania nie rezygnuje ze starych przyzwyczajeń. Nadal znajduje czas tylko dla siebie, a ostatnio postanowiła przejść małą metamorfozę. Tym razem trenerka udała się do salonu fryzjerskiego i odświeżyła kolor. Teraz jej włosy wyglądają na jeszcze zdrowsze, a modne ombre idealnie jej pasuje. Zgadzacie się z nami?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez STEPHANIE GIULIA FOX (@hairbystephaniegiuliafox1)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.