Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O tym się mówi!

Anna Lewandowska podzieliła się złotą radę dotyczącą cellulitu!

Będziecie w szoku!

Aleksandra Frankowska 30 czerwca 2021 13:27
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego prowadzi bardzo zdrowy tryb życia i chętnie dzieli się wszystkimi nowinkami ze swoimi fanami na Instagramie. Tym razem przeprowadziła krótkie Q&A, podczas którego odpowiedziała na pytania fanów na temat cellulitu. Co ciekawe, trenerka również się z nim zmaga! Jaki jest jej tajny sposób na cellulit?

Anna Lewandowska zdradziła swój sposób na cellulit

Jeden z fanów Lewandowskiej podczas zorganizowanego przez nią Q&A zapytał, jak poradzić sobie z cellulitem. Lewandowska wstawiła wówczas zdjęcie, kiedy przytrzymuje skórę na nogach, gdzie wyraźnie widać… cellulit. Dodała do niego wymowny opis!

Co zrobić? Pokochać go!

Lewandowska mimo wyjątkowego ciała i wyrzeźbionej sylwetki, również boryka się z niedoskonałościami, tak jak inne kobiety. Miesiąc temu również zwróciła na to uwagę.

Mimo ogromnego wysiłku pod tymi getrami kryje się mnóstwo niedoskonałości - popękane naczynka, pajączki, cellulit (czy któraś z nas go nie ma?), rozciągnięta skóra na brzuchu po dwóch ciążach… Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne i… NIE MUSI BYĆ! Nauczyłam się je akceptować, wrzuciłam na luz! – pisała na Instagramie w ubiegłym miesiącu.

Jak Wam się podoba sposób Lewandowskiej na cellulit? 

Anna Lewandowska, cellulit
Fot. Instagram

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?