Tylko u nas

Anna Lewandowska o nowej płycie z ćwiczeniami: „Jest dobra także dla początkujących”. Wywiad wideo

Piotr Wojtasik 9 czerwca 2016 12:43

Annę Lewandowska spotkaliśmy niedawno w Empiku w centrum Warszawy na prezentacji jej nowej książeczki z  DVD z ćwiczeniami dla zabieganych - 7 treningów po 15 minut.

Ania spotkała się ze swoimi fanami, udzielała eksperckich rad, podpisywała rozdawała autografy, robiła sobie zdjęcia z  fanami. Czy 15 minut ćwiczeń dziennie wystarczy, żeby cieszyć się zgrabną sylwetką? Jakie ma plany trenerka? Wszystko to znajdziecie w naszej króciutkiej relacji.

- Chcesz zacząć trenować, ale obawiasz się, że to trudne i potrzeba na to sporo czasu? To nieprawda! Wystarczy 15 minut każdego dnia. Kwadrans codziennie rano, a potem pyszny zdrowy koktajl.  Oto mój przepis na sukces - tak trenerka namawiała do codziennego ruszania się.

A my namawiamy razem z nią! Anna Lewandowska prezentowała już wybrane ćwiczenia na Viva.pl, niżej znajdziecie linki do filmów z ćwiczeniami na cały tydzień.
 

Tydzień ćwiczeń z Anną Lewandowską - tylko na Viva.pl

Pierwszy dzień ćwiczeń z Anią -  Polecamy - oto poniedziałkowy Sumo squat & jump!

Drugi dzień ćwiczeń? Pies z głową w dół i przejście do pompki.
Mamy też trzeci dzień ćwiczeń - wzmacnianie mięśni brzucha.

Czwarty dzień ćwiczeń - jak zadbać o piękny kształt pośladków.

Piątego dnia dzień ćwiczeń Ania pokazywała jak wyrzeźbić ramiona.

Szósty dzień ćwiczeń: tym razem trenujemy w parach!

Siódmy dzień - jak prawidłowi rozciągać się po treningu.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.