Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradza, czego w sobie nie lubiła!

Gwiazda ma poczucie humoru i dystans do siebie!

Paulina Borówka 5 września 2019 18:15
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim Instagramie umożliwiła fanom zadanie jej kilku pytań. Podczas Q&A dużo osób zapytało ją o... jej kompleksy. Padło m.in. pytanie „Czy jest coś, czego w sobie nie lubisz?”. Gwiazda bardzo często publikuje nagrania bez makijażu. Prowadzi swój profil w sposób wiarygodny i naturalny. Jak odpowiadała na pytania użytkowników?

Trenerka szczerze odpowiada na pytania dotyczące swojego wyglądu

Anna Lewandowska nie boi się pokazać prawdziwej siebie, ma poczucie humoru i dystans do swojego wizerunku. Dlatego szczerze odpowiedziała fanom, że kiedyś nie lubiła swoich worów pod oczami.

 Teraz całkiem je… kocham. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Ania Lewandowska wspomina o swoich bliznach

Znana teraz z prowadzenia zdrowego trybu życia, kiedyś reprezentowała Polskę w karate tradycyjnym. Po walkach niewątpliwie na jej ciele pozostały blizny. Lewandowska wspomina, że nie lubi połamanych palców u stóp, jednak takie urazy są nieuniknione w dyscyplinie, jaką uprawiała. 

W internecie coraz częściej pokazuje prawdę

Gwiazda dała motywację milionom kobiet na całym świecie. Pokazała, jak łatwo jest akceptować siebie i odważnie promuje trend #nomakeup wśród profili na Instagramie. Niestety nie wszystkim celebrytkom przychodzi to tak łatwo. Czekamy, aż naturlaność stanie się normą w social mediach 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!