Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradza, czego w sobie nie lubiła!

Gwiazda ma poczucie humoru i dystans do siebie!

Paulina Borówka 5 września 2019 18:15
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim Instagramie umożliwiła fanom zadanie jej kilku pytań. Podczas Q&A dużo osób zapytało ją o... jej kompleksy. Padło m.in. pytanie „Czy jest coś, czego w sobie nie lubisz?”. Gwiazda bardzo często publikuje nagrania bez makijażu. Prowadzi swój profil w sposób wiarygodny i naturalny. Jak odpowiadała na pytania użytkowników?

Trenerka szczerze odpowiada na pytania dotyczące swojego wyglądu

Anna Lewandowska nie boi się pokazać prawdziwej siebie, ma poczucie humoru i dystans do swojego wizerunku. Dlatego szczerze odpowiedziała fanom, że kiedyś nie lubiła swoich worów pod oczami.

 Teraz całkiem je… kocham. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Ania Lewandowska wspomina o swoich bliznach

Znana teraz z prowadzenia zdrowego trybu życia, kiedyś reprezentowała Polskę w karate tradycyjnym. Po walkach niewątpliwie na jej ciele pozostały blizny. Lewandowska wspomina, że nie lubi połamanych palców u stóp, jednak takie urazy są nieuniknione w dyscyplinie, jaką uprawiała. 

W internecie coraz częściej pokazuje prawdę

Gwiazda dała motywację milionom kobiet na całym świecie. Pokazała, jak łatwo jest akceptować siebie i odważnie promuje trend #nomakeup wśród profili na Instagramie. Niestety nie wszystkim celebrytkom przychodzi to tak łatwo. Czekamy, aż naturlaność stanie się normą w social mediach 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.