Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradza, czego w sobie nie lubiła!

Gwiazda ma poczucie humoru i dystans do siebie!

Paulina Borówka 5 września 2019 18:15
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na swoim Instagramie umożliwiła fanom zadanie jej kilku pytań. Podczas Q&A dużo osób zapytało ją o... jej kompleksy. Padło m.in. pytanie „Czy jest coś, czego w sobie nie lubisz?”. Gwiazda bardzo często publikuje nagrania bez makijażu. Prowadzi swój profil w sposób wiarygodny i naturalny. Jak odpowiadała na pytania użytkowników?

Trenerka szczerze odpowiada na pytania dotyczące swojego wyglądu

Anna Lewandowska nie boi się pokazać prawdziwej siebie, ma poczucie humoru i dystans do swojego wizerunku. Dlatego szczerze odpowiedziała fanom, że kiedyś nie lubiła swoich worów pod oczami.

 Teraz całkiem je… kocham. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Ania Lewandowska wspomina o swoich bliznach

Znana teraz z prowadzenia zdrowego trybu życia, kiedyś reprezentowała Polskę w karate tradycyjnym. Po walkach niewątpliwie na jej ciele pozostały blizny. Lewandowska wspomina, że nie lubi połamanych palców u stóp, jednak takie urazy są nieuniknione w dyscyplinie, jaką uprawiała. 

W internecie coraz częściej pokazuje prawdę

Gwiazda dała motywację milionom kobiet na całym świecie. Pokazała, jak łatwo jest akceptować siebie i odważnie promuje trend #nomakeup wśród profili na Instagramie. Niestety nie wszystkim celebrytkom przychodzi to tak łatwo. Czekamy, aż naturlaność stanie się normą w social mediach 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?