Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
O tym się mówi

„Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne”, wyznaje Anna Lewandowska i opisuje wszystkie niedoskonałości!

Z jakimi mankamentami urody boryka się znana trenerka?

Marta Cieplak 11 maja 2021 15:30
Anna Lewandowska pokazuje mapę swoich niedoskonałości
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma doskonała sylwetkę mimo dwóch porodów. Ale trzeba przyznać, że bardzo ciężko na nią pracuje. Na taki efekt składa się codzienna dieta i ćwiczenia, które trenerka sama opracowuje. Jednak i to nie daje gwarancji 100% sukcesu. Anna Lewandowska przyznała ostatnio, że jej ciało nie jest doskonałe i nigdy nie będzie. Żona Roberta Lewandowskiego wyliczyła też wszystkie swoje niedoskonałości, mi.n rozciągniętą skórę na brzuchu i cellulit. Z czym jeszcze zmaga się Anna Lewandowska? 

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z porodówki. Wspomina narodziny Klary

Niedoskonałości Anny Lewandowskiej - czego nie lubi w swoim ciele

Anna Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy po urodzinach drugiej córki, ale są pewne fragmenty ciała, które już na zawsze będą wyglądały inaczej niż przed porodami. Mimo ćwiczeń, diety i wielkich wyrzeczeń. „Moje ciało to narzędzie mojej pracy. Pracy, którą wykonuję systematycznie i z pełnym zaangażowaniem, bo robię to, co naprawdę kocham! 🔥”, napisała w poście na Instagramie. I dodała:

Mimo ogromnego wysiłku pod tymi getrami kryje się mnóstwo niedoskonałości - popękane naczynka, pajączki, cellulit (czy któraś z nas go nie ma?🙈), rozciągnięta skóra na brzuchu po dwóch ciążach… Moje ciało nigdy nie będzie perfekcyjne i… NIE MUSI BYĆ! 🥰
 

Najważniejsze jest zdrowe podejście i akceptacja swojego ciała. Bo są zmiany w ciele, z którymi trzeba po prostu się pogodzić, a najlepiej je zaakceptować i pokochać. Bo jeśli pojawiły się w czasie ciąży lub porodu, to są dowodem naszej wielkiej miłości i świadectwem tego, że pod sercem nosiłyśmy małego człowieka. A z tego trzeba być dumnym.

Anna Lewandowska też ma takie właśnie podejście i nie przejmuje się mankamentami urody:

Nauczyłam się je akceptować, wrzuciłam na luz! Dbam o nie, bo dbam o swoje ZDROWIE! Dbam o to, co jem, świadomie podchodzę do regeneracji i… sprawia mi to totalną radochę! 😀

Zobacz także: Anna Lewandowska olśniewa bez krzty makijażu!

My co prawda nie zauważamy u niej tych niedoskonałości, ale wierzymy, że są i że Anna Lewandowska iewa takie same kłopoty z samoakceptacją jak każda inna kobieta. Dlatego też Ania jak tylko może stara się pomagać także poprzez sprawdzone kosmetyki na ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu, które można wykonać samemu w domu. Ćwiczenia zresztą też nie zaszkodzą!

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.