O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Anna Lewandowska przeszła spektakularną metamorfozę!

Trenerka radykalnie zmieniła fryzurę. Opinie fanów są podzielone...

Konrad Szczęsny 8 listopada 2018 16:54

Fani przecierają oczy ze zdumienia! Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z nową fryzurą. Trenerka skróciła nieco włosy oraz postawiła na grzywkę, która swobodnie opada jej na czoło. „Odjęło ci kilka lat”, „Pasuje ci!”, „Wyglądasz przepięknie”, piszą rozemocjonowani obserwatorzy pod zdjęciem. Nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu...

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na grzywkę

Fotografia, którą Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie, zaskoczyła wszystkich. Trenerka pozuje na niej w nowej fryzurze z grzywką!

„Zmiany, zmiany... To będzie fajny dzień”, podpisała je żona Roberta Lewandowskiego.

Metamorfoza trenerki jest spektakularna i fani nie mogą wyjść z podziwu, że się na nią zdecydowała!

Fani o nowej fryzurze Anny Lewandowskiej

„Taka sama jak moja!”, „Wyglądasz przepięknie”, „Odjęło Ci kilka lat. Super”, „Bardzo korzystna zmiana”, pisali zachwyceni.

Nie zabrakło także i głosów krytyki. 

„Ślicznie ci Aniu ale mam nadzieję że to chwilowe i że wrócisz do tamtej fryzury bo ją poprostu kocham😍😘”, stwierdziła jedna z fanek.

A jak Tobie podoba się nowa fryzura Anny Lewandowskiej? Możesz zobaczyć ją w naszej galerii   

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.