O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Anna Lewandowska przeszła spektakularną metamorfozę!

Trenerka radykalnie zmieniła fryzurę. Opinie fanów są podzielone...

Konrad Szczęsny 8 listopada 2018 16:54

Fani przecierają oczy ze zdumienia! Żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z nową fryzurą. Trenerka skróciła nieco włosy oraz postawiła na grzywkę, która swobodnie opada jej na czoło. „Odjęło ci kilka lat”, „Pasuje ci!”, „Wyglądasz przepięknie”, piszą rozemocjonowani obserwatorzy pod zdjęciem. Nie wszystkim jednak ta zmiana przypadła do gustu...

Anna Lewandowska zmieniła fryzurę. Gwiazda postawiła na grzywkę

Fotografia, którą Anna Lewandowska zamieściła na Instagramie, zaskoczyła wszystkich. Trenerka pozuje na niej w nowej fryzurze z grzywką!

„Zmiany, zmiany... To będzie fajny dzień”, podpisała je żona Roberta Lewandowskiego.

Metamorfoza trenerki jest spektakularna i fani nie mogą wyjść z podziwu, że się na nią zdecydowała!

Fani o nowej fryzurze Anny Lewandowskiej

„Taka sama jak moja!”, „Wyglądasz przepięknie”, „Odjęło Ci kilka lat. Super”, „Bardzo korzystna zmiana”, pisali zachwyceni.

Nie zabrakło także i głosów krytyki. 

„Ślicznie ci Aniu ale mam nadzieję że to chwilowe i że wrócisz do tamtej fryzury bo ją poprostu kocham😍😘”, stwierdziła jedna z fanek.

A jak Tobie podoba się nowa fryzura Anny Lewandowskiej? Możesz zobaczyć ją w naszej galerii   

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.