Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
Metamorfozy gwiazd

Anna Lewandowska już tak nie wygląda! Postawiła na ostre cięcie!

Co za metamorfoza!

Aleksandra Frankowska 24 marca 2021 19:27
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Styl Anny Lewandowskiej podziwiają kobiety na całym świecie. Żona Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy świata zaprezentowała niedawno metamorfozę swojej fryzury. Odkąd została po raz drugi mamą, zbytnio nie szalała z fryzurą. Modna grzywka, która jest hitem na wiosnę 2021 doskonale jej pasuje, a sama Anna świetnie się w niej czuje. Sportsmanka od lat wierna jest klasycznemu cięciu i mleczno-czekoladowemu odcieniu włosów. Tym razem zaszalała i postawiła na ostre cięcie! Jak teraz wygląda Anna Lewandowska?

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała przepiękny, stylowy salon na wiosnę 2021!

Anna Lewandowska obcięła włosy

Jej charakterystyczna fryzura to długie włosy z przedziałkiem na środku w czekoladowym odcieniu, na dole nieco rosjaśnione a’la ombre. Anna Lewandowska uwielbia refleksy i od niedawna świetnie czuje się w długiej grzywce, która dodaje jej dziewczęcości.

Podczas pobytu w Polsce, Lewandowska zdecydowała się na metamorfozę. Wybrała się do ulubionego fryzjera, gdzie postanowiła nieco zaszaleć i odświeżyć swój look. Postawiła na ostre cięcie końcówek, które teraz wyglądają na mega zdrowe. Odświeżyła również karmelowy kolor, który idealnie wpisuje się w najnowsze trendy wiosna-lato 2021.

Czytaj również: Anna Lewandowska nie zwalnia tempa i zaskakuje kolejną metamorfozą!

Anna Lewandowska fryzura
Fot. Instagram

Stylizacja Anny Lewandowskiej to hit na wiosnę 2021

Na zdjęciu w lustrze Lewandowska pozuje w szarej marynarce i jasnych jeansach. Casualowy look doskonale zgrał się z jej nową fryzurą, wygląda obłędnie! Anna Lewandowska świetnie wygląda w marynarkach – są doskonałe do jej figury i widać, że rewelacyjnie się w nich czuje.

Czytaj też: Anna Lewandowska szczerze o powiększeniu rodziny

Potrafi je genialnie zestawić, a kolory, które dobiera są zawsze dobrze przemyślane. Jak Wam się podoba w nowym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…