Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska planuje własną linię kosmetyków ekologicznych!

To jedno z jej największych wyzwań

VIVA 27 sierpnia 2019 15:38
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska uwielbia zdrowy i nowoczesny styl życia. Od lat jest aktywna w social mediach, uwielbia pracować z ludźmi i zarażać ich swoją energią. Przy ogromnej życiowej aktywności, podejmuje się stale nowych wyzwań zawodowych, które dają jej moc satysfakcji. Trenerka fitness prowadzi obecnie kilka działalności. Oprócz samych zajęć, przy pomocy jej aplikacji można rozpocząć dietę, sprzedaje także zabawki dla dzieci, a także wypuściła na rynek własną serię produktów spożywczych. Okazuje się, że to nie koniec zawodowych ambicji Anny Lewandowskiej. Jednym z jej największych marzeń jest własna linia kosmetyków, oczywiście ekologicznych. 

Anna Lewandowska, stylizacje Anny Lewandowskiej z wakacji, Wakacje Lewandowskich
Fot. Instagram @annalewandowska_hpba

Nowa linia kosmetyków Anny Lewandowskiej

Kolejny biznes Anny Lewandowskiej skupi się nowym dla niej obszarze - rynku kosmetycznym. Podobnie jak dziennikarka dziennikarka Kinga Rusin, trenerka chce stworzyć ekologiczną linię kosmetyków. Na pewno mają być to kosmetyki ekologiczne, które nie będą testowane na zwierzętach. Trenerka zdradza, że chciałaby żeby były dostępne w każdej drogerii i sprzedawane nie tylko w Polsce. Marzy jej się wejście na najtrudniejszy rynek świata, do Hongkongu. 

Myślicie, że powiedzie jej się w biznesie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hormones. Our favourite topic 🤭😁Today on my blog you can read about “Home remedies for menstrual pain" www.healrhyplanbyann.com _________________________ "Zalane" ciało, dodatkowe kilogramy, bóle pleców, zmiany nastrojów, tzw humorki i inne atrakcje🤷‍♀ Zdziwiona? Pewnie nie, bo każda z nas to przechodzi, są to takie dni, od których nie uciekniemy Dlaczego tak jest, że niektóre z nas przechodzą to lżej inne na długo zapamiętują każdy okres? Hormony. One potrafią zrobić chaos w naszym organizmie. Dzisiaj na blogu "Domowe sposoby na bóle menstruacyjne" www.hpba.pl #nieidealna #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?